Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki érzett már magányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki érzett már magányt párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyok együtt a barátommal, de távkapcsolatban. 2,5 órára lakunk egymástól. Ő dolgozik, én egyetemre járok. Van, hogy 1 hónapot nem tudunk találkozni. Sokszor érzem magányosan magam. Nem tudom, hogy a későbbiekben felköltözne-e városba, hiszen ő vidéki. Azt sem tudom, hogy vele képzelem-e el a jövőt. Vannak az egyetemen barátaim, de mégsem az igazi. Valószínűleg ha nem lenne a párom még jobban magányos lennék. Teljesen összevagyok zavarodva.

2017. aug. 10. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el még úgy is lehetsz magányos egy párkapcsolatban ha együtt éltek.

Anno a házzasságom utolsó éveiben így voltam. Együtt laktunk, közös otthonunk volt, gyerek, kocsi, stb., de gyakorlatilag úgy éreztem egyedül vagyok.

Életem párja munkából hazaérve bevágódott a számítógép elé, msn, iwiw, skype... Éjjel 10-11 körül láttam ismét. Én addig főztem magamnak és a gyereknek, elmentem bicajozni, sétálni, stb.

Szóval vannak fokozatai a társas magánynak.


De ti más cipőben vagytok, majd ha egyszer összeköltöztök, nyilván más lesz.


40f

2017. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

". 2,5 órára lakunk egymástól. ".....majd...."Van, hogy 1 hónapot nem tudunk találkozni"


Tehat magyarul:ti nem is akartok talalkozni!Csak akkor nem tudom.mit kinlodtok egymas mellett!

2017. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a 6 eves kapcsolatunkbol 3,5 evet huztunk le tavkapcsolatban, nem az elejetol fogva, most kb fel eve vegre osszekoltoztunk. Ugyanemiatt, habar O is tanult. Kozottunk kb ugy volt 4,5 ora, hogy O is es en is ennyit utaztunk a masik varosba, ahol eltunk a szulovarosunktol. Mi is csak havi szinten tudtunk talalkozni..


En ugyanezt ereztem, a 3,5 ev vegere jott egy kisebb idegosszeroppanas is nalam, igazabol ezert szamoltuk fel. Ne huzd sokaig, ez mar depresszio valamilyen szinten, tudom, mert en is atmentem ezeken. Nyaranta sovanyra fogyva koltoztem haza es szeptemberre visszahiztam, aztan 1 ev alatt ujra lesovanyodtam. Jussatok valamilyen kompromisszumra akar Te, akar O szamolja fel a "multjat", vagy a kapcsolatotokat, mert ez nem egeszseges mentalisan, vagy talalkozzatok gyakrabban, de a havi 1 keves!

2017. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2,5 órára laktok, de nem TUDTOK? találkozni?

Nemár!

Szánalmas, szakítsatok, és ne szarakodjatok már egymással.


Mi 1000km-ről (12 óra út), találkoztunk háromhetente 4-5 napot, mert akartuk.

2017. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!