Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párod fizetése elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod fizetése elég lenne kettőtökre, dolgoznál?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel, tanulsz, egyedül ellátod a háztartást, nem lenne szükség arra, hogy még egy diákmunkát is bevállalj mellé, megtennéd?
2017. szept. 2. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Csak parommal nem. Ferjemmel ugy hogy indoka is van az otthon maradasnak, ugy esetleg igen. Az aktualis pasikaval, nem.
2017. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek: ha még tanulnék, és neki is megfelelő lenne, akkor koncentrálnék csak a tanulmányaimra.


Azonban amint elvégeztem az iskolát, természetesen dolgoznék. Nem azért tanultam, hogy ne helyezkedjek el az adott szakmában.


21/L

2017. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, dolgoznek.
2017. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Dolgoznék. Nem tartatnám el magamat senkivel.
2017. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi most pont ebben a helyzetben vagyunk a párommal. Nekem még van két év az egyetemből (most kezdem a mesterképzést), neki azonban stabil munkahelye és igen jó fizetése van. Én eddig végig dolgoztam egyetem mellett, emiatt csúsztam egy évet ráadásul, és most úgy érzem, ideje a tanulásra koncentrálni, főleg, mivel most fogok szakmaibb jellegű tevékenységeket elkezdeni a suli mellett (amikért sajnos nem jár fizetés). A párom azt támogatja, hogy ne dolgozzak, csak foglalkozzak a sulival, és ha valamire szükségem van, ő szívesen állja. Én nyilván nem szándékozom visszaélni a helyzettel, de őszintén szólva nagyon nagy segítséget jelent ez nekem, és így tényleg tudok a tanulásra és a szakmai előmenetelemre koncentrálni. Természetesen ha befejezem a mesterképzést, munkába állok. Nem csak azért, mert szeretnék dolgozni, és ezért tanulok, hanem azért is, hogy ne legyek kiszolgáltatva a páromnak, illetve mert hiába elég kettőnkre az ő fizetése, hosszútávú terveinkhez azért ennél több kell.
2017. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Ebben az esetben nem dolgoznék. Ebben a helyzetben teljesen értelmetlen lenne büszkeség miatt kizsigerelni magad. Ha a párodnak így megfelel, megbeszéltétek a dolgot, akkor koncentrálj nyugodtan a tanulmányaidra, fogsz még eleget dolgozni utána...
2017. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
6-ossal értek egyet, ha megteheted, miért ne...? Én főállás mellett levelezőn csinálom az egyetemet, szegény férjem totál kivan tőle, hogy nem tud eltartani, amíg meglesz a diplomám (nem mintha dolga lenne, vagy elvárnám tőle, sőt... de ha megtehetné, megtenné.) Annyit azért hozzátennék, hogy (nem rosszindulatból, de) legyen "menekülőutad". Úgy értem, ha a kapcsolatod befuccsol, akkor értelemszerűen a kiszolgáltatott félnek, ezesetben neked kell lelépni. Szülőkhöz, barátokhoz, rokonhoz, stb... szóval ne vágd el magad a környezetedtől (amúgy se).
2017. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Először kijavítanám a páááárom szót férjre, mert nálam ott kezdődik a közös élet.

Dolgoznék, csak valószínűleg nem itt, ahol most vagyok, hanem inkább koncentrálnék arra a munkára, amit igazán szeretek, csak kevésbé jövedelmező.

2017. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, dolgoznék. Bármelyikünk fizetése elég lenne 2 embernek, mégis dolgozik mind a kettőnk.
2017. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Elmennék akkor 4 órában dolgozni, lenne időm mellette tanulni meg a háztartást ellátni, és mire a párom hazaér, már csak egymásra kéne figyelnünk. Lenne bevételem is, lenne tapasztalatom is, és időm is. :)
2017. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!