Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál e a férjedtől 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál e a férjedtől 1,5 éves gyerek mellett, ha ugyanannyit de inkább többet dolgoznál, mint ö, de többszöri kérésre se segitene semmit a háztartásban, és a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 22:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem válnék el de felvennék egy takarítónőt/bejárónőt és vele fizetetném ki.
2015. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
vicces vagy.és hogy veszem rá hogy kifizesse?Lopok tőle?
2015. aug. 2. 22:46
 3/23 Jézus, a Messiás ***** válasza:
7%
Ki keres többet? Ha ő, akkor kussolj! Tök mindegy mennyit dolgozik érte.
2015. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Én azon gondolkoznék, hogy hogyhogy csak a gyermek születése után derült ki, hogy egy senkiházi lusta disznó?
2015. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

ugyan már ha az egyik keres százat a másik nyolvanat akor szerinted megtudna élni aki többet keres a másik nélkül...

szoval gondolkozon csak el a ki többet keres hogy az a több mire elég egyedül

2015. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ugyanannyit keresünk kb és közösen fizetünk mindent!csak az a különbség,hogy én otthon háztartást vezetek és gyereket nevelek a melom mellett ö meg nem.Amugy akinek van gyereke tudja hogy mi minden változik meg és mennyi új helyzet alakul ki ha születik az embernek egy gyereke.Ezt te azért nem tudod mert nincs gyereked.
2015. aug. 3. 13:18
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Csak ezért? Nem, mert jobb nem lenne az életem tőle. A háztartást ugyanúgy egyedül vinném, a gyerekkel még nehezebb lenne, mert még nagy ritkán se vigyázna rá a férj, meg kéne oldani a hétvégi láthatást stb. Ráadásul a gyerek megsínylené az egészet, és kevesebb pénzből kellene gazdálkodni, ami mindenkinek rossz.


Mit nyernél a válással? Semmit. Hacsak nem akarsz egy másik párt találni, akivel jobb lehet, úgy van értelme.


Aminek lenne értelme: leülni, nagyon komolyan megbeszélni a problémákat. Ha kell, akkor takarítónőt felvenni alkalmi besegítésre, mert kettőtök fizetéséről van szó, ha te erre szeretnél költeni, jogod van hozzá. Megoldás van, csak dolgozni kell vele, ami nagyobb feladat, mint keresni egy ügyvédet és válni, de talán jobban jártok vele mind a hárman.

2015. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
vállás után kereshetsz egy olyan pasit aki képes megemelni a seggét, ki akar egy életen át egy lusta here után takaritani
2015. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%
"szuper" hogy itt szinte senki sem a gyerek érdekeit nézi... Mert ugyanis az jobb lenne ha a pici Csonka családban nőne fel. Azért eldobnád a gyerek apját mert nem segít a házimunkában? Keresnél egy szorgosabbat a kényelmes miatt? Nem számítana, hogy nem a gyerek Apja? Kérd meg, magyarázd el, hogy legalább valami terhet vegyen le a válladról! De szerintem, ha te itt ilyen kérdéseket teszel fel akkor inkább Te vagy a teher a családod számára
2015. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Saját tapasztalatból mondom,válj! Persze előtte próbálj meg mindent,megbeszélni stb.,ha nincs változás,akkor lépj! Nem jó csonka családban egy gyereknek felnőni,a kérdés,Te meddig bírod.En is akkor kezdtem el rágódni a kérdésen,mikor másfél éves volt a fiunk.Egyre fáradtabb lettem,jött a dackorszak,a férjem,a lustaság mellett szórakozni járt.Mára majdnem minden nap ordítunk egymással (5éves a fiunk).Nem hiszem,hogy így kell felnőnie.Inkább csonka család,de nyugodt anyával.
2015. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!