Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha dolgoznál, fizetnéd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha dolgoznál, fizetnéd a barátnőd suliját? Fordítva: elfogadnád a felajánlást?

Figyelt kérdés

Én vagyok a sulizós lány.

Jelentkeztem egy egyetemre, nagyon szeretném, ha összejönne, és majd az lenne a szakmám.

A dific az,hogy ha nem kerülök be államilag támogatott helyre, nem mehetek majd, rengeteg a jelentkező,így valószínüleg nem jutok be.

Anyukámmal élek, mivel apum meghalt, és annyi fizetésből nem tudná fizetni nekem a lakhatást is és még az egyetemet is.

A barátom azt mondta, hogy ha bejutok, kifizeti nekem a sulit.

Nagyon örültem ennek a hírnek,de kicsit meg is ijesztett. Nem kis összeg, és nem tudom,hogy fogadjam-e el?

Mielőtt bárki beszólna, hogy úgyis eliszom majd a pénzt és csak kihasználom őt, előre leszögezem, hogy imádom a párom, már két éve, és nem lennék képes őt megbántani.

Hosszú távra tervezünk, egyetem után kimennénk külföldre dolgozni, én közben angolul tanulok.


Mit gondoltok erről?


2016. júl. 20. 16:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
Ha megteheti a barátod és ez nem olyan nagy dolog neki, akkor nincsen semmi baj vele (szerintem) hogyha elfogadod, de azért arra is gondolj, hogy mi van, hogyha a tanulmányaid során szétmentek? Olyan esetben ki fizetné?
2016. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
17%
A suliban majd összejössz vkivel, és a barátod el fogod hagyni. Én biztosan nem fizetném. Neked meg az a tisztességes, ha hirdetést adsz fel, hogy gavallérokhoz hajlandó vagy kedvesnek lenni. És akkor senki sem vásárol zsákbamacskát.
2016. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
44%

Azt gondolom, hogy ez mind szép és jó de akármikor szakíthattok, főleg ha fiatalok vagytok amikor minden szép és jó sem mindig az csak valaki jól csinálja a dolgokat. Mindenre kell számítani ha elkezded és szakítotok hagyhatod ott mivel nem lesz pénzed pluszba lehet, hogy még vissza is kell majd fizetned amit rád költött.

De ha már miután elvégezted és utána szakítotok tehát akár mikor az életben bármikor visszakérheti.

2016. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
39%

Ha neki aprópénz a tandíjad, akkor fogadd el mindenképp. De át kell gondolni, hogy mi lesz egy esetleges szakítás után? Visszafizeted? Ő fizeti tovább neked?


Egyébként ha mindenképp külföldre akartok menni utána, akkor a diákhitel nem lenne akkora érvágás.

2016. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Gondolom nem írnak szerződést, hogy suli után még két évig nem hagyhatja el, így vissza hiába kérné.
2016. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
44%
5 egy pasi aki szakít a csajával bármire képes hogy visszaszerezze
2016. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
64%
Igen, fizetném és igen, elfogadnám.
2016. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet, hogy ez csak egy próba a pasitól ha a csaj elfogadja vége a próbának mert egy értelmes pasi se fogja fizetni hiába a barátnője ez olyan mintha el akarná tartatni magát.
2016. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Hát nem tudom, hogy legyen.

Négy részletben kell fizetni, azt mondta hogy 3-4 hónaponként annyi összeg nem gázos neki.

Rengeteget bizonyítottunk egymásnak, én teljes mértékben megbízom benne, tudom, hogy nem hagyna el.

Rengeteget beszél a jövőnkről, hova megyünk, mit fogunk csinálni, már a gyerekek neveit is felhozuk :))

Részemről is biztos a dolog, semmi pénzért nem hagynám el őt, tudom, hogy ő a nekem való.

Amíg nem volt a párom, sokan udvaroltak, sosem voltam olyan, hogy beleugorjak egyéjszakásba, vagy levegyen a lábamról egy izmos pasi. Egyszerűen hidegen hagy mindenki más. Akármilyen hihetetlennek tűnik, ha rajtam múlna mindig együtt lennénk.

Ha neadjisten' szakítanánk, amit kétlek, akkor biztosan nem hagyna cserben utána sem, ismerem annyira.

Mégis nagy dolognak tűnik elfogadnom...

Kedves második, sem most,sem semmikor nem leszek egy pénzért eltartott k-va.

2016. júl. 20. 17:05
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
6 Mondom hiába kéri vissza, panaszkodni csak a Jóistenhez mehetne. Legfeljebb akkor ha a feleségem lenne. Azért mert járok egy lánnyal még nem költök rá milliókat.
2016. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!