Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy vegyem rá a menyasszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a menyasszonyomat, hogy segitsen a takaritásba?

Figyelt kérdés
Ö csak mosogat,törölgetés,fölmosás mindig rám vár,szoval az egész ház takaritása,és ö közbe képes tv-t nézni,amig én takaritok,nem zavarja.

#takarítás #felmosá
2017. szept. 8. 21:47
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Persze,tudon nemcsak annyi a takaritás,csak körvonalakban irtam le,a fözés is az enyém,a vasalás is,ö sütni szeret,néha én is szoktam,meg még mosni szokott géppel,hiába beszélek vele,egyszerüen nem szeret takaritani,nem tudok igy mit kezdeni vele,max,ha rokonok,jönnek,meg ünnepek akkor segit többet bennt
2017. szept. 8. 23:58
 12/46 anonim ***** válasza:
Akkor ez valószínűleg a gyerekkorába nyúlik vissza. Mi volt a szüleinél? Vagy az van, hogy ott is megvolt a kényelem, mert a szülei mindent megcsináltak, ő csak besegített, és ez így is maradt, vagy az, hogy ott túl sokat is kellett tennie, és most átbillent a másik végletbe.
2017. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Vedd vissza a gyűrűt.
2017. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Otthon megszokta,hogy az anyja főz,takarit,a szülei megcsinálnak mindent,ö meg munka után,meg hétvégén pihenhet,de már sokat fejlödött,otthon mosogatni se szokott,meg a kerti munkában is már egész jol besegit
2017. szept. 9. 01:13
 15/46 anonim ***** válasza:
48%
Az itt lepontozó, meg ítélkező hölgyikék is épp 10000-rrel tolják a takarítást, de azé megmonnyák a tutit. :D
2017. szept. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
77%

Én speciel egyedül tartom el magam a saját lakásomban, és egyedül vezetem a háztartást, a tahók meg a stílusuk miatt kapják a pirosat. :-)


Kérdező, akkor meg is van a probléma forrása. Szerintem beszéld meg vele, nem baj, hogy nem vagy az anyja/apja, de felnőttek vagytok, és meg kell tudni beszélni, ha kell, írjatok egy szájbarágós beosztást és tegyétek ki a hűtőre.


Haladjatok kisebb lépésekben, fokozatosan, ha egyszerre a nyakába kap mindent, annak olyan eredménye lesz, mint a gyors diétáknak, nem fog menni, ideig-óráig meglesz a lelkesedés, de hosszú távon nem fog változni, elmegy a kedve. Ha korábban nem a munkamegosztáshoz szokott hozzá, nem lesz egyből házitündér. De a munkamegosztáshoz te is tartsd magad, ne billenjen át a másik oldalra a dolog.


Szerintem alakítható. Öcsém is kényelmesen nőtt fel, jobban kímélték a szüleink, mint engem, a lánygyereket (bár a főzőcskézéssel gyerekként is kísérletezgetett, egyszer majdnem elgázosította a lakást a tűzhellyel még totyogós pár éves korában, mert nem tudta, hogy kell kezelni, és ő kitalálta gyerekfejjel, hogy sütni fog, anyánk csak pár percre ment ki valamiért), de felnőttként olyan helyre került dolgozni, ahol el kell látnia magát. Persze, a mosatlant még mindig hajlamos hegybe gyűjteni, de rengeteget változott előnyére. :-)

2017. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
52%
Nőként mondom, hogy ez nagyon gáz. Én is utálok takarítani, de ettől még megcsinálom. A párom sem jókedvéből jár dolgozni, hanem, hogy eltartsa a családját. Minimum, hogy nem várom el tőle még ezt is, igaz, nem kell várni, magától is segít.
2017. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
92%
mondjuk ha ott tartasz, hogy el akarod venni és életed végéig vele akarsz lenni, akkor talán beszélni kéne vele, ha meg nincs tököd, akkor töröld a port, amíg nézi az Isaurát.
2017. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
7%

Akkor ezek szerint te:

- főzöl minden másnap legalább, meg sütsz is néha

- bevásárolsz

- mosol, teregetsz

- vasalsz

- ablakot pucolsz

- kádat-wc-t pucolsz heti 2-3x

- ágyat húzol

...


Te szegény :)


Mellesleg beszélj vele.

2017. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
5%

Egyébként NEM házicselédet vettél el, szóval nem fogsz belehalni, ha neked is le kell törölni a port.


Nálunk ez úgy működik, hogy mosás közös, festés, kert szintén.

Enyém a takarítás, mert azt utálja, meg a konyha (sütés, főzés).


De ha egyedül élnél, akkor is meg kéne ezeket csinálnod, szval nem kell a hiszti.

2017. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!