Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy vegyem rá a menyasszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a menyasszonyomat, hogy segitsen a takaritásba?

Figyelt kérdés
Ö csak mosogat,törölgetés,fölmosás mindig rám vár,szoval az egész ház takaritása,és ö közbe képes tv-t nézni,amig én takaritok,nem zavarja.

#takarítás #felmosá
2017. szept. 8. 21:47
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
17-es A párom sem jókedvéből jár dolgozni - és ha TE is dolgoznál? ;)
2017. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti,ha én segitek neki mindenbe,akkor ö is segitsen,ne egyedül szenvedjek,talán ahogy egyik hozzászolo irja meg kellene probálnom fokozatosan hozzászoktatni a takaritashoz:)
2017. szept. 9. 21:09
 23/46 anonim ***** válasza:
Kérdező te életképtelen vagy. Ha ennyire sem tudsz kiállni magadért, akkor úgysem fog működni a házasságotok. Ez csak sokkal rosszabb lesz. Szakíts vele minél előbb, ez úgyis be fog következni, de ha már gyereketek is van akkor cseszheted az életedet.
2017. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Én kiállok magamért,de mit csináljak,ha lusta segiteni a takaritásba,hiába kérem,meg nem verhetem,akkor mit csináljak,kiváncsi vagyok te mit tennél ilyen esetben?
2017. szept. 10. 15:01
 25/46 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted ez a nő szeret téged? Most őszintén.

Válaszold meg magadnak, nem kell ide írnod, engem nem érdekel.

Mondd meg neki, hogy ez így nem mehet tovább, ha nem hajlandó alkalmazkodni, akkor vége van.

Sem fizikai sem verbális agresszió szóba sem jöhet természetesen.

Tudom , nehéz, de nincs más választás, jobb az ilyen dolgokon addig túlesni, mielőtt gyereketek is lenne...

2017. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem fejezd be a rágódást és lépj a tettek mezejére. Úgy gondolom, kaptál használható segítséget, próbáld ki, aztán meglátod, hogyan tovább. Ne várj csodát egyik napról a másikra. Elég, ha egy hónap múlva visszatérsz a témához, hogy esetleg jelezd nekünk, hogy alakult a helyzet. És mindenek előtt KOMMUNIKÁCIÓ. Tudod, néma gyereknek anyja sem érti szavát. Kommunikáljatok a pároddal.
2017. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Utolsonak irnám,szerinted,nem kértem már meg vagy százszor,hogy segitsen,de hiába,eluntézi avval,hogy nincs kedve segiteni,és kész,egyébként fözni szeretek,havi nagybevásárlást közösen intézzük,szoval,ha kicsit segitene törölgetni,az már nekem elég lenne,de abba nagyon lusta,max talán akkor segit ha megzsarolom,hogy ez meg az nem lesz,ha nem segit,vagy akkor sem
2017. szept. 11. 05:18
 28/46 anonim ***** válasza:
37%
#17 Ugy irsz, mintha a nok nem dolgoznanak, lol. Nokent mondom, hogy nagyon ciki, hogy le vagy maradva evszazadokkal. Manapsag szerencsere mar nem meno fejlettebb korokben cselednek tartani a not.
2017. szept. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Én senkit se akarok cselédnek,csak egyenlő munkamegosztást szeretnék,elfelezni az itthoni.dolgokat kb fele-fele arányban,egyébként is a takaritás.nöi munka
2017. szept. 11. 08:02
 30/46 anonim ***** válasza:

mit tennék? nem venném el és dobnám.

páromat is otthon kiszolgálták, de mikor összeköltöztünk mondtam, hogy ez nem így lesz. megbeszéltük ki mit csinál, de nincs kőbe vésve, ha hétköznap megcsúszunk akkor hétvégén egy óra alatt megcsinálunk mindent.

én sem mennék hozzá, ha kiszolgáltatná magát!

2017. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!