Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, zavarna ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna ha a barátnőtök "reformkonyhát" vezetne együttélés során, és ezen semmiképp nem változtatna?

Figyelt kérdés

Nincs fehérliszt, nincs finomított cukor, nincs étolaj, nincsenek zsíros húsok/szalonna, ezek ki vannak zárva. A köret mindenhez rizs, tészta, nokedli, néha krumpli, és kisebb adag, mint amennyi egy átlag magyarnak az asztalára kerül, nagyobb hangsúlyt kap a hús, zöldség, szaft, sok új dolgot próbál ki alapanyagok terén, és rendszeresen próbálgat új recepteket.

Ő évek óta egészségtudatosan él, konditerembe jár, keményen edz, és magára főz régóta. Szívesen főz rád is, de csak annyit tesz, hogy amikor magának főz, akkor annyit csinál, hogy neked is jusson, de külön főzni nem hajlandó.


Ebbe a felsorolásba nem illő ételt, tehát zsíros, magyaros kajákat, vagy cukros süteményeket kb. havonta 2x (+ ünnepekkor) készít, akkor eszik ő is ilyesmit.


2017. szept. 9. 02:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
@16 dehogy nincs. Mitosz, hogy a tehen dieta nem hizlal.
2017. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem viszem be többszörösen, ráadásul azt sem tudod, hogy mekkora vagyok, hány kg, és pontosan milyen az aktivitásom, milyen az anyagcserém. Ezek nélkül pedig nem tudod megállapítani, hogy mennyi az én szükségletem. Fárasztó, hogy ilyen agyatlanok írogatnak, mondtam, hogy a kérdésre kérek válaszokat, nem táplálkozási okoskodások hitvitájának szántam a kérdést. Azt eszel, amit akarsz, és én is, szóval most már igazán eltisztulhatnál a kérdésemtől! Köszönöm. :)
2017. szept. 9. 19:51
 23/26 anonim ***** válasza:
53%

Na most kapaszkodj meg, én vegán vagyok, és így is főzök :) a férjemnek soha nem volt ezzel baja. Az elején néha evett húst a cégnél a menzán, ma már évi egyszer ha eszébe jut. Ha ő főz, akkor is húsmentesen.

Az nálunk alap, hogy nincs étolaj, cukor, fehér liszt stb. :)

2017. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
46%
Utolsóhoz csatlakozom: vegán+mentes(cukor, fehérliszt, finomított termékek) étkezés az alap, egy normális, egészségesen étkező, akár testépítéssel foglalkozó férfinek aligha gond, ők se esznek szemetet.
2017. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem kell tudnom rólad semmit, mert mindenkinek ugyanolyan a biológiája. ;)

Az anyagcseréd meg vagy jó, vagy rossz. Nincs gyors meg lassú. Gondolom rakat fos a szervezeted a hiányos diétádnak és oltásoknak köszönhetően, és azt hiszed, hogy "gyors" az anyagcseréd, pedig csak kalap húgy, mert nem képes kinyerni enregiát a "kajából", amit beviszel. ;)

2017. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
"tökéletes" alakod van? :D Meg tökéletes szerénységed :D
2017. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!