Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Első összeköltözés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glasses kérdése:

Első összeköltözés vagy mégsem, takarodjak haza?

Figyelt kérdés

Munkát váltottam ,és úgy esett a választás egy ideig barátomnál élek ,szüleivel együtt.Semmi gond a szüleivel ,nincs ebből adódó probléma.


A párom kedves, de még egy fiókot sem kaptam ,csak a táskámból öltözöm ettől viszont rosszul érzem magam Ő mondta ,hogy veszünk kis szekrényt ,de ez már két hete.


Igazából erre koncentrálódik a kérdésem ,hogy ez nem éppen arra utal szerintem ,hogy örül ,hogy itt vagyok.



2017. szept. 10. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

Vedd meg magadnak a szekrenyt. Miert o vrgye meg a te holmid? O az apad??

N

2017. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy csak egyszerűen még nem volt ideje venni. Ezen ne vesszetek össze, ha amúgy jól mennek a dolgok.
2017. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Most tényleg azt várod, hogy mindent ő adjon alád??
2017. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
felszínes megítélés ,nem azt várom ,hogy megvegye ,csak fordított esetben én már elrendeztem volna számára ,és körbe ugrálnám ,de ebben az esetben kiszolgáltatottként érzem magam ,hogy légből kapott ötletszerűen pakolásszak be hozzá, mert ugyebár nem az én házam.
2017. szept. 10. 11:14
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Ti nema csendben koltoztetek ossze? Bevitted a taskaidat, ledoltel az agyra, aztan ossze vagytok koltozve vagy mi? Elso kerdesnek kellett volna lennie, ahogy belepsz, hogy "dragam ezeket melyik fiokba vagy szekrenybe pakolhatom?". Nem martirkent hetekig taskabol oltozkodni mint valami hajlektalan, hanem vilagosan kifejezni hogy mit akarsz.
2017. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jogos, akkor csak én érzem úgy ,hogy ennek nem kellene kérdésnek lenni ,hanem egyből mutatnám mondanám "szívem ,tessék ezt a szekrényt kipakoltam és ,ha szeretnéd, pakolj be nyugodtan". Jó fogjuk rá kommunikáció hibája.
2017. szept. 10. 11:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle , drágám meddig kell még táskából öltözködnöm , mint egy csövesnek? Amit erre reagál, abol rögtön tudni fogod mit tegyél.Amugy szerintem jogos amit gondolsz az ő háza és ezekről neki kellene gondoskodni.
2017. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt vele kellene megbeszélned, nem velünk.
2017. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Jogos, akkor csak én érzem úgy ,hogy ennek nem kellene kérdésnek lenni ,hanem egyből mutatnám mondanám "szívem ,tessék ezt a szekrényt kipakoltam és ,ha szeretnéd, pakolj be nyugodtan"."


Figyelj, az emberek nem így működnek, még te sem. Elhiszem, hogy jól esne, ha minden gondolatodat kitalálná, de ilyen nincs. Valamelyik nap sokáig dolgoztam, és mikor hazaértem nem volt bevásárolva, mert a férjem elszundikált. Nem lettem mérges rá, nem került szóba, hogy ezt-azt venni kellene, én is felhívhattam volna a szünetemben, hogy biztos legyen, hogy elmegy vásárolni. Ugyanakkor én sem veszem észre mindig, hogy mire van szüksége, ha nem mondja. Nem azért, mert nem szeretem vagy nem fontos nekem, egyszerűen annyi minden foglalja le az ember agyát a mai világban.

2017. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha vele beszélnéd meg?


Mellesleg olyan nagy dolog venni egy szekrényt? Persze amúgy igen, mert a szüleinél NEM rendezkedhetsz.


Sakk-matt.

2017. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!