Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ismerkedtek itt? Van olyan...

Ti ismerkedtek itt? Van olyan akinek sikerült barátságot kötnie? Jó és rossz tapasztalatokra vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés

Én itt szívesen olvasgatok, néha írok is :) Jó párszor jön egy egy levél, hogy szeretne ez meg az megismerni, barátkozni (persze örülök neki :) ) Aztán amit én tapasztaltam, az hogy van aki uncsizik, így elveri az idejét Rám mert,ugye kb. még megismerni sem akar csak van egy fölös fél órája, másik meg (bocsi a kivételektől) pasik, ilyen agybeteg, perverz szövegekkel :D Nem fog a hajam égnek állni ilyenektől,inkább mókás mint meghökkentő, edzi legalább az idegeimet :D

Egyszerűen figyelmen kívül hagyom. Csak kíváncsi vagyok, Nektek sikerült itt megismerni olyan embereket akikkel a mai napig beszélgettek, jóban vagytok :) Nekem van egy Csajszi akivel több mint egy éve igazán (mondhatom) jó barátságba kerültem, azóta nap mint nap tartjuk a kapcsolatot :) Nem értem viszont a másik oldalt miért szeretnek a fent leírtak lenni, pedig szerintem biztos van olyan aki tényleg vágyik barátra, magányosak, jól esne nekik egy pár kedves szó, egy egy hülyeség vagy valami komoly dumi, ami nyomja a szívüket, (olvasok sok ilyen kérdést) aztán csalódik, vagy pont hogy ő maga nem jelentkezik többé. Ennyire mindegy lenne ez az egész? Én szeretek barátkozni, bazi sok türelem kell hozzám, be kell valljam igazán szó kimondó vagyok néha még alpári is :D Nehezen találok barátokat biztos ezért, amilyen vagyok, de őket viszont szívből tudom imádni. Nektek sikerült itt barátra vagy csak egy haverra találni? Vagy épp ellenkezőleg?

26/L



2013. szept. 25. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én itt ismertem meg az egyetlen lány barátom,kár hogy messze lakik,de még így is többet ér számomra mint akárki más.
2013. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó! Köszönöm szépen a válaszod :)
2013. szept. 25. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mostanában kezdek beszélgetni itt emberekkel több-kevesebb sikerrel. Többnyire eddig utazással kapcsolatban igyekeztem segíteni, de mostmár kiterjesztettem ezt több témára is, és azért lehet értelmes beszélgetéseket folytatni itt is. Van kedved beszélgetni kérdező?
2013. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindig :D Ám köszönöm, h megosztottad velem a tapasztalataid :)
2013. szept. 25. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék veled :)
2013. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!