Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok hogyan történt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogyan történt az összeköltözés?

Figyelt kérdés
..mennyi időbe telt míg mindent elinteztetek,
2017. szept. 17. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Tavaly: Augusztusban elhatározás és lakás nézegetés

Szeptemberben Lakásvásárlás, Októberben berendezkedés.

2017. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mit kell azon intezni? Ki kell nezni a lakast es rendelni egy teherautot. Ha nem kell butort vinni, akkor meg egyszerubb
2017. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lakast kell talalni ami mindkettotoknek megfelel. Mi egyebeket kellene intezni?
2017. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Párom kinn élt 1000km-re. Mikor úgy gondoltuk, hogy lassan ideje költözni, kihoztam egy adag nyári ruhát.


Költözéskor pedig a legfontosabb téli cuccokat, plusz korcsolyát, iratokat.

Ennyi volt. Leraktam a pályudvaron és este már azzal együtt hagytuk el Magyarországot.

2017. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Odahívott magához lakni, 3. találkozónál, mikor pár napra átmentem hozzá.
2017. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
házasságkötéssel
2017. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fél éve voltunk együtt, amikor a lakótársam elköltözött és az ő lakhatása is kényelmetlenné vált (a lakótársa párja hozzájuk bútorozott), így egyértelműnek és praktikusnak tűnt a döntés, hogy hozzám költözik és megpróbáljuk együtt. Mivel én 26 voltam, ő meg 31, ezért azt gondolom nem volt elhamarkodott döntés.
2017. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fél éve jártunk együtt. Én Budapesten éltem saját (örökölt) kis házban, ő másik városban. 6 hónapig oda-vissza utazgattunk egymáshoz, mikor kiderült, hogy megszűnik a munkahelye. Ekkor ő már Budapesten kezdett nézelődni, és szerencsére elég hamar talált is munkát. További 2-3 hónap telt el, míg ki tudta adni a lakását, és az összes cuccát fölhozta. Az, hogy esetleg albérletet keressen, föl sem merült egyikünkben sem, mindkettőnknek természetes volt, hogy együtt szeretnénk élni. Igaz, hogy nem olyan rég voltunk együtt, de éreztük, hogy ez komoly kettőnk közt. 8 éve vagyunk együtt, van már két gyerekünk is.
2017. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolatunk kezdetén még mindketten suliba jàrtunk. 1 év volt hàtra mindkettőnknek. Pont a tanév végefelé, a vizsgàk alatt jöttünk össze. Miutàn az utolsó évet is vègigjàrtuk, vizsgàzott, én is szakvizsgàztam 3 hét alatt talàltunk munkàt. 2 x fordult, és ezzel àthozta hozzàm a ruhàit az anyjàtól meg pàr könyvet. Fél évre rà össze is hàzasodtunk. :) Az albérlet szóba sem került. Pénzkidobàsnak tartottuk a sajàt otthonhoz képest. Kicsi a 40 nm-es hàz de ha minden jól megy, spórolunk tovàbb és lesz pàr év múlva egy legalàbb 3x ekkora hàzunk.31N
2017. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!