Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ti egy szóra ugrotok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti egy szóra ugrotok, ha megkér titeket a párotok, hogy csináljatok neki enni?

Figyelt kérdés

#Mainőknemnők
2017. szept. 24. 10:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk (még nem lakunk együtt) ilyen meglepetés kajálások vannak,mikor egyikűnk készít valamit a másiknak "cukiságból".


Egyéb esetben senki nem a másik kiszolgáló egysége,el tudjuk intézni magunknak a kajacsinálást ha éhesek vagyunk,nem kell hozzá a másik fél.

2017. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
96%
Max ha nagyon beteg, amúgy mindig együtt csinálunk kaját.
2017. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
87%
Se egy szóra, se többre.
2017. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

"Mainőknemnők" cimke:

Menj vissza anyucihoz. Nem attol no valaki, hogy ugral egy eletkeptelen, lusta pasinak, te kis himsoviniszta.

2017. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Na még egy anyuci kicsi elkényeztetett fiacskája.
2017. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
79%

Engem lehet leugatni antifeminista jelzőkkel, de ha egyszer engem megkér a párom valamire, ha nem is egyből ugrok, de szívesen megteszem neki- akár kajakészítés, akár teafőzés, hasonlók. Ahogyan ő is ugyanígy a kedvemre tesz, ha arról van szó.

Az meg a másik, hogy ha éppenséggel pont csinálok magamnak egy szendvicset, mert éhes vagyok, aztán ő meglátja, erről eszébe jut, hogy ő is éhes, és megkér, hogy ha amúgy is már benne vagyok a folyamatban, légyszi neki is készítsek egyet, nem fogom a tányért mérgemben a földhöz vágni, hogy hogy merészel házicselédnek nézni.

2017. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ez igy teljesen normalis. A kerdezo tuti nem igy ertette, hanem hogy a massal foglalkozo parjanak odaszol a tv elott tespedve, hogy ehes. Mikozben o soha nem foz, keszit a parjanak kajat.
2017. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
Ha szépen megkér, akkor persze,hogy megteszem.:)
2017. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
én ugrok rögtön (F)
2017. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ mit enne. Van hogy jófej kedvemben vagyok és ha csak egy szendvicset enne, akkor megcsinálom. Főzőcskézni nem állok neki csettintésre, mert neki olyanja van. Szerencsére nem is ilyen a párom.
2017. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!