Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ti egy szóra ugrotok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti egy szóra ugrotok, ha megkér titeket a párotok, hogy csináljatok neki enni?

Figyelt kérdés

#Mainőknemnők
2017. szept. 24. 10:57
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Az első évtizedekben ki voltam tiltva a konyhából. Azt mondta a Zasszony, hogy a kávém lefőzésén kívül ott semmi keresnivalóm. :-))

Mostanában más szelek fújnak, mert a gyerekek már kirepültek, mi pedig külön étrendet folytatunk. Én nem eszem olajos dolgokat, ő meg a zsírosakat kerüli. De azért általában pár napra előre főz nekem, hogy amikor hazaesek, ne legyen rá gondom. Reggel még alszik, amikor én reggelizek, vacsizni egy időben, együtt, de mást szoktunk. Így ezeket a kajákat én készítem a tányérra magamnak. Természetesen ha a ház körül bármi adódik, megyek és megcsinálom.

2017. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!