Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jót tehet az az együttélésnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót tehet az az együttélésnek, ha a nő a dominánsabb minden tekintetben?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem a főnökösködésre gondolok, sőt arra valójában egyáltalán nem.


Hanem mennyire gáz ha mondjuk az apa van GYES-en minden gyereknél?

Mennyire gáz, hogy a nő az inkább dolgozó, kifolyólag abból, hogy jobban kereső is?



2017. szept. 30. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem gaz, ha mindkettonek jo. De ebbol meg nem kovetkezik az, hogy minden teren o a dominansabb. En nem lennek egyutt egy papuccsal, de pl otthon sem maradnek a gyerekkel eveket, attol meg, hogy a parom is otthon van mondjuk masfel evet, meg nem lesz papucs.
2017. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de azt is hangsúlyoztam, hogy önmagában is jobban keres, szakmájából kifolyólag. Nem okozhat gondot egy idő után?
2017. szept. 30. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most te vagy az egyik fél?

Ha te vagy a pasi, akkor minek választottál ilyen párt, ha ennyire komplexusos vagy emiatt?

Ha pedig te vagy a csaj, akkor ne fantáziálgass ilyen b..romságokon. Ha nem kellenél neki, úgy ahogy vagy, akkor nem lenne veled!


Mindig minden a két félen múlik. Magánügy.


Számomra elfogadhatatlan, hogy a pasi maradjon otthon a gyerekkel. De ez csak az én véleményem.


A ti dolgotok, beszéljétek meg és oldjátok meg közösen, ahogy nektek tetszik!

2017. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

14:11


Szerintem a kérdés szempontjából tök lényegtelen, hogy én vagyok vagy sem.

2017. szept. 30. 14:48
 5/6 Szergej55 ***** válasza:
Elméletileg igen, gyakorlatilag nem, mivel nem csigák vagyunk, akik bármelyik nemként tudnak viselkedni (párzás esetén).
2017. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ismerek ilyet. Nyilván az elején otthon marad az Anyuka pár hónapig és lehet cserélni. AZ megy vissza aki több pénzt keres. Ez a ami világban nem fura. Sok külföldi országban elég be vett szokás.
2017. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!