Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm nem hajlandó beszálln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem hajlandó beszállni a rezsibe, ilyenkor mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Már tavaly november óta nálam lakik, eleinte nem kértem tőle semmit, de nyár elején megemlítettem neki, hogy felezzük a rezsit meg a közös költséget, erre azt mondta hogy ő sem kért tőlem semmit mikor nála laktunk. Ez igaz, de én nem is laktam ott teljes időben, csak ott aludtam, szinte csak fogat mostam és mentem, mindig itthon fürödtem, mostam stb, ennek ellenére felajánlottam akkor, hogy beszállok a villanyba, internetbe tv-be, de nem kérte. Augusztus végén megint szóltam, mert jelentősem emelkedett a víz, villany, gáz számla amióta itt van, meg is mutattam neki, akkor beleegyezett a felezésbe, de azóta is húzza halasztja a dolgot. Ráadásul az ő lakását kiadta, amiből persze könnyen hozzájárulhatna a költségekhez, de mélyen hallgat erről. Olyan mintha csak azért lenne itt, mert ez így kényelmes neki.

Mit tegyek szerintetek?



2017. okt. 13. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismerem, de ebből a kevés infóból annyit szűrtem le, hogy kihasznál.
2017. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem hajlandó kivenni a részét a költségekből és így reagál, akkor adnék egy hónapot, utána szépen abbahagynám ezt az együttélősdit. Valószínűleg a kapcsolatot is, ez csak pofátlan kihasználás a részéről, semmi más.
2017. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is volt ilyen barátnőm, egyik ismerősöm mondott róla pár szót, meg úgy kép alapján egyből mondta, hogy ez egy oltári nagy K, "vigyél el moziba de csak kocsival" stb, aztán az lett a vége, hogy letiltottam.

Természetesen dolgozni se akart. Minden esetre, ha szereted beszélj vele, ha agresszív és jön azzal, ha szereted c nóta akkor hajtsd el mint a magzatvizet! Bocs, hálás leszel még nekem, még ha most nem...

2017. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
kuka
2017. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki és keress normális barátnőt.
2017. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott rontottad el, hogy az elején nem kérted/nem hoztad szóba. Kialakult nála a "mindig is így volt, hogy nem fizettem bele semmit, szóval ez a dolog mindig is így lesz, mert így természetes..." felfogás... Ha nem változtat akkor lehet el kellene gondolkodnod, hogy szeretnél-e így élni örökké.
2017. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az ilyesmit nem szabad hagyni csak úgy elsikkadni. Beszélj vele és ne hagyd, hogy mellébeszéljen. Ne veszekedj és követelj, hanem csináld az egészet építő jelleggel: magyarázd el, mit vettél észre és hogy te mit gondolsz, és kérd meg, hogy ő is mondja el az ő véleményét, értsétek meg egymást, aztán döntétek el, hogy pontosan hogyan tovább. Ha mindketten azt akarjátok, hogy a dolog hosszú távon működjön, akkor ez feltétlenül szükséges. Ha csak sunnyog és nem is érdekli az egész, az meg ekkor úgyis kiderül.
2017. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, az lenne a korrekt, ha közösen állnátok a költségeket. Ha nem megy bele, kuka
2017. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, én a megbeszélés híve vagyok, de most komolyan, ezen mit kell megbeszélni? Magától nem egyértelmű??
2017. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os válaszoló írásában van igazság, de "Ott rontottad el, hogy az elején nem kérted/nem hoztad szóba." - ezt írja, én viszont hadd tegyem hozzá, hogy mindegy mit mond vagy mit nem mond a kérdező, mert ez teljesen alap dolog.

Nekem aztán mondhatná a párom, lesülne a bőr a képemről, ha saját magam után nem volnék képes fizetni a rezsit.


Mi lesz később? Te vásárolsz be kettőtökre, te fizetsz mindent? Ez a csaj kuka.

2017. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!