Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm nem hajlandó beszálln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem hajlandó beszállni a rezsibe, ilyenkor mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Már tavaly november óta nálam lakik, eleinte nem kértem tőle semmit, de nyár elején megemlítettem neki, hogy felezzük a rezsit meg a közös költséget, erre azt mondta hogy ő sem kért tőlem semmit mikor nála laktunk. Ez igaz, de én nem is laktam ott teljes időben, csak ott aludtam, szinte csak fogat mostam és mentem, mindig itthon fürödtem, mostam stb, ennek ellenére felajánlottam akkor, hogy beszállok a villanyba, internetbe tv-be, de nem kérte. Augusztus végén megint szóltam, mert jelentősem emelkedett a víz, villany, gáz számla amióta itt van, meg is mutattam neki, akkor beleegyezett a felezésbe, de azóta is húzza halasztja a dolgot. Ráadásul az ő lakását kiadta, amiből persze könnyen hozzájárulhatna a költségekhez, de mélyen hallgat erről. Olyan mintha csak azért lenne itt, mert ez így kényelmes neki.

Mit tegyek szerintetek?



2017. okt. 13. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, mennyi ilyen élősködő nő van. Még ma ültesd le, és adj ultimátumot, hogy ha nem hajlandó fizetni, akkor mehet ahova akar. Nem vagy szeretetszolgálat.
2017. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pióca a csaj. Csak élősködik rajtad. Dobd ki! Ennél csak rosszabb lesz ha hagyod magad.
2017. okt. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ülj le vele, és magyarázd el neki hogy te nála csak fogat mostál. De ő nálad lakik és igen csak megnőtt a rezsid. Vagy fizeti a felét mindennek vagy menjen vissza a saját lakásába és éljen egyedül. Én azt gondolom hogy élősködik csak rajtad. Ingyen lakik nálad. Nincs rezsi van kaja meg minden. Kiadta a lakását így plussz bevétele is van.

Ha ezt hagyod még jobban rád száll. Majd azt veszed észre hogy mindig téged zavar el a boltba hogy neki még ott se kelljen fizetnie. Dolgozik valahol vagy el is tartod ? Ne légy buta. Ha nem fizet mehet..

2017. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!