Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik sose csalnák meg a párjukat?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, semmi bajom a férfiakkal! Csak kíváncsi vagyok :)
2017. okt. 14. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sose nem csalnám meg. Sose nem :D
2017. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem csalhatod meg a "párod", ha nem vagytok együtt *insert thinkin' nigga face*


Alapjáraton nem jövök össze senkivel, mert tudom magamról hogy egész rövid időn belül megunom az illetőt.

Viszont ha mégis sikerül valakinek kellőképpen elvarázsolni, egy kapcsolatban nem lépnék félre, hisz azért vagyunk együtt, hogy megbízzunk/"legyünk" egymásban. ;)

Az megint totál más kérdés, hogy a mai lánykák valamire való kinézettel szinte totál alkalmatlanok akármilyen értelmesebb kommunikációra (persze csak a korosztályomban, tapasztalatból) ezáltal többnyire lehetetlen velük pár éjszakánál tovább tervezni.


21/f

2017. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki adja az ártatlant. A nyakam tenném rá, hogy egy iszonyat jó nő láttán, aki akarja őket, már menne is mind a málnásba. A nyakamat...
2017. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt már ilyen, és elhajtottam. Jelen voltam gerincosztásnál.


Ja és ne veszítsd el a fejed!😂

2017. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!