Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan érzem sértőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem sértőnek, ha párom úgy akar közös kasszán lenni, hogy kb. harmada annyi a fizetése, mint az enyém?

Figyelt kérdés

Én egyébként nem vagyok oda ezért a közös kassza ötletért, de ő ragaszkodik hozzá. Így meg nyilván nincs ínyemre, hogy az én pénzemet szeretné költeni.

30-as korosztály vagyunk, és ő a férfi.



2017. okt. 22. 15:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Te komolyan kidobod ezért a pasid? Beszéld meg vele, hogy amíg merőben eltérő a pénzügyi kultúrátok addig külön kasszán lesztek. És nem kell szakítani
2017. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
Naná, hogy kidobja ha nem enged abból, hogy a kérdező 3x annyit rakjon bele, mint a srác. Ne nézze már egyik fél sem fejőstehénnek a másikat ha az sokkal többet keres. Az más ha a kérdező felajánlja,hogy ad neki annyit, de elvárni nem lehet Tőle. Nem azért van párja az embernek, hogy megoldja azt anyagilag, amit egyedül nem bírna.
2017. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Emiatt én is a szakítást fontolgatnám. Itt nem az wltérő gondolkodásmódról van szó, hanem mint a részletekből kiderült, a párja konkrétan ki akarja használni anyagilag, és vele akarja megvetetni magának a cuccokat, amikre neki nem tellne. Ez azért finoman szólva is pofátlanság, ilyen hozzáállásra én sem építenék kapcsolatot.
2017. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A kiadásokat elfelezitek, a többit meg mindenki belátása szerint elteszi, elkölti, stb! Nem árt egy kis közös tartalékot képezni, legyen mihez nyúlni, ha gond van!
2017. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!