Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Anyóssal együtt lakni vagy hitel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyóssal együtt lakni vagy hitel?

Figyelt kérdés

A páromék háza hatalmas,a tetőtért szeretné megcsinálni magunknak ház helyett. Teljesen biztos vagyok benne,ha hozzájuk költöznénk össze,akkor előbb utóbb,de inkább elöbb én beleőrülnék abba ahogy ugráltatja az anyja a párom, viteti magát mindenhova,ha náluk vagyunk egyszerűen már idegesít ahogy viselkedik...

A párom természetesen nem látja,hogy így lenne...de hitel sem tudom mennyire jó ...ha lesz egy gyerekünk majd akkor is vinni kell anyukát mindenfelé ??? Szerintem ez csal szétszed két embert,ha ezen megy a vita..

A hitel jobb ötlet lenne?


2017. nov. 10. 13:38
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
7%
Ha te már most az anyóson aggódsz, hagyd inkább szerencsétlen srácot békén.
2017. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
95%

Hitel!!!

Még a híd alatt is jobb lakni, mint anyóssal!!!

2017. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az égegyadta' világon SENKIVEL közösködni!
2017. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
92%
és még vedd hozzá, hogy egy válás esetén te mehetsz a gyerekkel ahova akarsz, mert a tetőtérhez sose lesz semmi közöd... én biztos, hogy nem költöznék össze szülőkkel, pláne gyereket nem vállalnék oda.
2017. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, milyen a kapcsolat köztetek.

Van, akinél működik a szülőkkel való együttélés, másoknál lehetetlen lenne. Embere és családja válogatja.


Ha te már most fenntartásokkal kezeled az anyósodat, és úgy érzed, hogy ugráltatja a pasidat, akkor már inkább a hitel.


22/N

2017. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

HITEL VAGY ALBÉRLET!

Ebből ne engedj!

Mint ha a saját sztorimat olvasnám a te írásodban!

7 év házasság után elváltunk pontosan ezen okokból!

2017. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám,h9gy öt kellene sajnálni,mivel mindenki látja,hogy nem normális amit az anyja csinál..nyilván aggódok,mert nem akarom,higy a viták miatt szétmenjünk,amiért én ki merem mondani,hogy zavar az anyja ránk akaszkodása..
2017. nov. 10. 13:59
 8/56 anonim ***** válasza:
1%
Mahetsz máshová aranyászni. Hozzám ne gyere, mert nekem van pénzem és lakásom. Nősülni pedig még házassági szerződéssel sem fogok. Max élettárs. Ha probláma lesz akkor: Viszont nem látásra.
2017. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
1%
Előző folyt. Ha van saját lakásod, oda szívesen beköltözök és nem várom el hogy szakítás esetén 1 fillért is adj belőle. Gondolom viszonosság alapján te is úgy érzed, neked pont annyi jár a közösből amennyit beletettél.
2017. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
44%

Ilyen anyóssal NEM szabad együtt élni. Normális anyóssal meg miért ne? Nem minden anyós parancsolgatós, teszetosza vén banya akit hurcolni kell.


Jó példa erre nagyapám és a testvérei, mindegyik teljesen önálló még 75-80 körül is. Nagyritkán kell elvinni valamelyikőjüket, ha nem tudják máshogy megodani. És mivel anyám rájuk üt, vele se lenne probléma.


Ettől függetlenül én magam is ódzkódom attól, hogy valaha így éljek, még a saját anyámmal sem, máséval meg főleg nem.



Viszont a hitel az még jobban kizárt, kivéve talán az a fajta amit a '80-as években osztogattak, ÁLLANDÓ kamattal és előre tervezhetően, mentesen a szokásos karvaly trükköktől, hogy "na mostantó' a duplája..."


Ilyenkor örülök, hogy kettő ingatlan is van a család tulajdonában (és majd lesz még egy), szóval inkább egyedül ott (jó állapotú, felújított ház, 4 szoba, étkező dupla garázs stb csendes környéken), mint hitellel bárkivel. A hitel kvázi rablánc, átverés.


Az albérlet pedig a teljes kiszolgáltatottság, szóval azt pedig főleg nem. Baziszar úgy élni, hogy bármikor beböffentheti a főbérlő, hogy "na jövőhónaptó' takarodás van!" és visszad egy pici kauciót. Sokra megyünk vele.

2017. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!