Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gond, hogy nem akadok ki ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, hogy nem akadok ki ezen?

Figyelt kérdés

A párom fiú buliba ment.

Az egyik barátjának a neje, kérdezte, hogy nem izgulok-e emiatt. Én bevallottam, az igazat: nem. Miért izgulnék?!


A csaj leüvöltötte a hajam, hogy pedig biztos meg fog csalni, a fiú bulik ilyenek.

Persze, nem hiszem el a baromságait, csak érdekelne: Ti kiakadtok, ha elmegy a Párotok? Csak én vagyok olyan fura, hogy nem?


2017. nov. 11. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kiakadni. De en sem vagyok ilyen ordibalos agybeteg tipus.
2017. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Jéézusom...

Szerintem ennek a nőnek igen csak önértékelési vagy bizalom problémái vannak. Eszembe nem jutna, hogy ha a párom elmegy valahova a haverokkal, akkor biztos megcsal. Pláne hogy a haverjai előbb nyírnák ki mint én ha csak ránézne más nőre.. :D Ahol féltékenység van, az már egy értelmetlen kapcsolat. Mindig voltak párommal külön programjaink, de sosem volt belőle probléma vagy féltékenység. Minden percben érzem, hogy mennyire szeret, jó a kapcsolatunk. Minek féltékenykedjek, ha tudom, hogy csak engem akar?

2017. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a nőt csalják, azért akadt ki. Inkább nevesd képen :D
2017. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én, el is szállítom a párom, barátait, kollégáit, ha kell.

Bulizzanak, szórakozzanak, érezzék jól magukat.

Első, bízom benne, bizalom nélkül mi értelme lenne a kapcsolatnak.

Második, aki csalni akar, annak nem kell buli, társaság, az meg fogja oldani csendben.

2017. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem akadok ki, mert a megcsalás minden formáját elítéli és bármi gondja van, azonnal mondja :)
2017. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen fiú bulik anno arról szóltak, hogy kibeszéltük egymás gyengéit, amit egy lány előtt nem szívesen vállaltunk volna fel, illetve ittunk sokat, disznóvicceket meséltünk, hangosan fingottunk, böfögtünk és nem egyszer fordult elő, hogy mindkettőnek a "sűrűje" is holdvilágot látott. Nem hinném, hogy ez egy lányt szórakoztatna, engem sem szórakoztatott igazán, ezért hagytam fel vele.

31/f

2017. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Érezze csak jól magát. Aki féltékenykedik, azt előbb utóbb megcsalják.
2017. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
A csaj fullba nyomja a kretént.
2017. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Carragher_x ***** válasza:
100%
A gond a másik nővel van.
2017. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem. Jelenleg a párom egy másik csajjal van koncerten, és így sem vagyok féltékeny. Hogy miért? Ismerem a párom, tudom hogy nem csalna meg. Illetve ismerem a csajt (aki nem mellesleg a párom legjobb barátjának a csaja), és tudom hogy nem kezdene ki a párommal. Egyszerűen én nem vagyok az országban, ők meg nagyon szeretik az együttest, így elmentek.

Hülye lennék ha ezen hisztiznék.

2017. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!