Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gond, hogy nem akadok ki ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, hogy nem akadok ki ezen?

Figyelt kérdés

A párom fiú buliba ment.

Az egyik barátjának a neje, kérdezte, hogy nem izgulok-e emiatt. Én bevallottam, az igazat: nem. Miért izgulnék?!


A csaj leüvöltötte a hajam, hogy pedig biztos meg fog csalni, a fiú bulik ilyenek.

Persze, nem hiszem el a baromságait, csak érdekelne: Ti kiakadtok, ha elmegy a Párotok? Csak én vagyok olyan fura, hogy nem?


2017. nov. 11. 16:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem aggódom, érezze jól magát.

Ha meg félremegy, és kitudódik, akkor sok sok boldogságot nekik.

A másik csaj meg betegesen féltékeny, és magával nincs kibékülve

2017. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom őt. Függetlenségben és bizonytalanságban kín élni, még ha nem is tudatos.
2017. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is szeretek a barátnőimmel csajos estét tartani és soha nincs egy rossz szava sem ez ellen.

Én is örülök, ha elmegy a barátaival iszogatni, bulizni, nekem legalább van egy nyugis "én estém" itthon. :)

Egyetlen egyszer fordult elő, hogy nem aludtam nyugodtan miatta, az is csak azért volt, mert reggel 7-kor úgy ébredtem, hogy még nincs mellettem és hirtelen valami rossz érzés kapott el. Kb. fél órát forgolódtam mire hazaért, végül kiderült, hogy csupán elaludt a buszon... Jól kiröhögtem és ennyi.

Jók a megérzéseim, elég ha a szemembe néz és azt mondja, hogy ne aggódjak. Maximálisan megbízok benne, soha nem adott okot arra, hogy ne tegyem!

2017. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!