Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, hogy ezen akadok fel? Hogy ez esik szarul nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult. Van egy baráti társaságunk. Barátom, barátom gyerekkori barátai, nekik a barátnői... szóval értitek.

Van 3 gyerekkori legjobb barátja (legyenek ők A,B,C)

és 1 gyerekkori barátnője (legyen ő X). A barátom, A,B,C és X sülve-főve együtt voltak amióta az eszüket tudják.

Na már most A-nak van egy barátnője (legyen ő Y) aki X-nek a legjobb barátnője (így is jöttek össze egyépként). X-nek B lett a barátja az idők során. És C-nek nincs barátnője.

Szóval összegezzünk:

A van Y-nal

B van X-el együtt

és C-nek nincs barátnője.

A barátom és A és C most csinálnak zenét, úgy hogy ők rappelnek Y és X pedig énekelnek. Y-nak gyönyörű hangja van ilyen megagigasztárba való, de X-nek meg semmi hangja kajak és most itt vagyok én. Nekem senki nem szólt, még a szám felvételénél is én szóltam,hogy ha veszitek fel akkor elmegyek. És barátom is tudja jól,hogy nekem azért van hangom (nem olyanjó,de jobb mint X-é) és ez a baráti társaság már vagy 2éve működik,hogy senki nem szakít senkivel mki mkinek a barátja/barátnője és nekem nemszólt MÉG a barátom se egy k*va szót se hogy akkor szállj be te is a zenénkbe és énekelj fel egy pár sort...

és a barátomtól esik szarul, hogy kajak engem kihagynak :s


Szerintetek?


2011. febr. 4. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egyenletben túl sok az ismeretlen. Így nem tudom megérteni.
2011. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? Ez az egész amit leírtál egy szöveges matek feladattal egyenlő!!! XD
2011. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyire jóban vagy az ő barátaival? Lehet, hogy nosztalgiázni akartak, hogy volt rég, stb. stb. és ide nem akartak bevonni. Kérdezd meg a barátodat, hogy miért.
2011. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem ezen ne akadj fennt, az is már jó h ennyit együtt vagy a haverjaival. :)
2011. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen ennyire jóba vagyunk ez az örök barátok feeling :) de ott van Y ő ugyanígy csapódott hozzájuk,mint én,hogy pasijával "futott be" szóval akkor ennyi erővel őt sem kellene meghívni...
2011. febr. 4. 21:05
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó ne haragudj de olyan hülyeséget írtál... most nem az a baj,hogy be akarok illeszkedni,mert már mint írtam 2éve tart ez a mindenki mindenkiért szhóval nem az hogy én együtt akarok lenni velük,hanem ha van hangom akkor miért nem énekelhetem fel én X helyett? csak mert őt 20éve ismeri?
2011. febr. 4. 21:08
 7/12 anonim ***** válasza:

ezen nem érdemes matekozni...


kérdezd meg nyíltan, Tőle. Mármint a barátodtól.


ha a annyira szereted őket, és jóban vagy velük egyébként, akkor miért csináltál belük matekfeladványt a Neten ahelyett inkább, hogy a hangjukban gyönyörködnél?


Nem lehet, hogy ez a nagy barátkozósdi esetleg annyira nem jön be Neked?


Nem lehet hogy csak a fiú kedvéért csinálod ezt az egészet?

2011. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
x = 22 a megoldás
2011. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat! Mi hiába találgatunk itt.
2011. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha


A+Y < B+X akkor a megoldás

MINDIG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK ÖZÖTT

a+b+c+ = x+y


Szöveges válasz: Dugjatok egyet

2011. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!