Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális ha a párom semmily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a párom semmilyen jellegü házimunkát nem végez?

Figyelt kérdés
a pàrommal 2 éve élek de már 6 éve együtt vagyunk. sosem csinál semmit itthon, sem egy mosas, terrgeted, porszivozas, mosogatas, segitseg a fözesben stb. emellett nekem sokkal nehezebb a munkàm mint neki, és òràban is többet melòzom. Nő létemre oké hogy ez az én feladatom, de nagyon sokszor hegyén-hátán tányérok, kajamaradék otthagyva stb és nekem erre kell hazajönnöm... ezenkivül rendkivül irigy és mindent fele fele arányban oszt el, mármint az anyagiakra értem. pedig ő jobban keres... úgy érzem magam mellette mint egy szolga.. nagyon sokszor mondtam már neki ezeket de szerinte ez mind egy nő feladata hogy házimunka. értem én, de ő a saját koszát sem takaritja el maga utan, a szennyes is jobbra balra... ez normalis???!

2017. dec. 18. 21:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy a pénzkeresés meg férfi munka. Tartson el téged, ha ennyire ragaszkodik a nemi szerepekhez.
2017. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%

"Nő létemre oké hogy ez az én feladatom,"


Ezt meg tudnád indokolni, hogy miért is?

Vagy te nem dolgozol?

2017. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy ha egy nő feladata a házimunka, akkor az ő részét ezentúl csináltassa bejárónővel.
2017. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Nem azt mondom hogy nagyon házias lennék (többségében drágaságom végzi), de nem esik le az arany gyűrű az ujjamrol ha főzni kellene vagy elmosogatni, esetleg rendet rakni, beszoktam segíteni és nem egyszer leptem meg a kicsimet valami finommal, azóta vannak amiket csak én főzhetek (állítólag nekem jobban sikerül) :D
2017. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Második, de dolgozom. de le is irtam egyebkent. még órában többet is mint ő. ezért se értem... és minden rám hárul.. de sehogysem fogja fel hogy énis fáradt vagyok és elég megalazo hogy a sajat tanyerjat nem birja elmosni meg toronymagasan áll a mosatlan a mosogatóba. a szemetet sem viszi ki. direkt nem vittem ki a kukat es hagytam büdösen, hátha eszee veazi, hát nem, ő még belenyomta ugyis hogy hely sem volt mar a kukászacsiba. szétszakadt azt ott hagyta mint kutya a szarát...
2017. dec. 18. 21:49
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Hat, de ezek szerint meg is egyutt vagy mar evek ota ezzel a vadbarommal, tehat alapjaban veve jo ez igy neked.

Vagy ez ilyen "varok a csodara, es arra hogy teljesen kiforduljon az egesz szemelyisegebol a hapekom" helyzet?

2017. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sem, mivel egyedül élek.

Ha nálam megcsinálsz minden házimunkát, mindent felesben fizetünk és tudsz szilvásgombócot főzni, akkor jöhetsz hozzám is.

50-es F

2017. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
kedves vagy, de egy veled egykorú csinaljon neked szilvásgombócot :D
2017. dec. 18. 21:54
 9/34 anonim ***** válasza:
63%
folyt. Van mosogatógépem. Mosok, főzök, takarítok, vasalok. A szilvásgombóc viszont hiányzik.
2017. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez nem felel meg, akkor éppen itt az ideje, hogy kinyisd a szád. Egy gyerekkel élsz. Világosítsd fel, hogy a házimunkához nem kell p..nci. Úgy kell csinálni, hogy mindkét félnek megfeleljen. Nálunk ez úgy néz ki, hogy alapjáraton az én feladatom a házimunka, főzök, mosok, takarítok, mosogatok, stb. De ha a férjem észrevesz valamit, ami nem tetszik neki, akkor ő megcsinálja szó nélkül.
2017. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!