Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha nem kaptam semmily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem kaptam semmilyen ajándékot?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk 1 évesek, (már össze is költöztūnk) mondta minden nap, hogy jaj mindjárt 1 éve vagyunk egyūtt.. Mondta higy elakar vinni étterembe stb. Aztán én vettem neki ajándékot ő meg semmit, nem is mondott semmit.. Reggel ìrt nrkem miután elmentūnk dolgozni, hogy boldog évfordulót stb... Neki átlag keresete van nekem bőven átlag feletti bőven de nem hiszem, hogy ez nornális lenne. Nagyon rosszul esik... De fél évnél ugyan ez volt. Mondjam el neki, hogy rosszul esett nagyon ?

2017. dec. 5. 09:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
22/F
2017. dec. 5. 09:11
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom mi esik ebben rosszul, mi sosem vettünk egymásnak semmit az évfordulóra. Maximum elmentünk kajálni...nem kisgyerek vagy már, hogy ajándékot kelljen venni...
2017. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Férfiként pityeregsz?

Este megkapod az ajándékodat

2017. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Sose ajándékozgattunk évfordulóra, még házasságira sem. Ezen kár megsértődni szetintem.
2017. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Normalis. Evfordulora altalaban a no szokott viragot vagy ilyesmit kapni.
2017. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Nesze, dobom a gumicsontodat, Öcsi! 😬
2017. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Bazz azt hittem a csaj írta...
2017. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk fontosak az évfordulók, mi meg szoktuk egymást lepni. Mindenképp szólj a barátnődnek, hogy ez neked fontos lenne. Ne sértődj meg, még csak 1 éve vagytok együtt, most "tanuljátok" egymást. Lehet, hogy ő is készült, csak cikinek érezte nőként kezdeményezni az ajándékozàst. Vagy Te már odaadtad az ajándékot?
2017. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Én erősen az egyenjogúság híve vagyok, de az, hogy a nő "elakar vinni" étterembe, nekem kicsit meredek.

Én maximum feldobom az ötletet, hogy menjünk el. Nem lehet, hogy nálatok is ez volt? Ő bedobott sok ötletet, te marhára nem reagáltál úgy, ahogy elvárta volna, ezért nem állt neki szervezkedni.

2017. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem vettünk egymásnak évfordulóra ajándékot, fölösleges pénzkidobás és nagy baromság. Félévfordulóra meg pláne... Azt ne ünnepeljük ajándékkal véletlenül, hogy levegőt vettünk?
2017. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!