Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen párkapcsolatban lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb mint egyedül, nyilván jobb, de megváltoztál, vagy jobb lett az életed? 20 f
2017. dec. 22. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Jo dolog, vicces, gyomorbizsergeto, bosszanto, haragos, derus, vidam, feltekenykedos, hangulatos, felemelo, megalkuvo, lehangolo,szenvedelyes, szerelmes.
2017. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Mint az óceán.


Egyszer sötét tomboló fuldokló fergeteg, máskor meg ragyogó napsütéses kékízű lebegés.


Nem úszhatod meg egyiket sem kapcsolatban:)

2017. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint még jobb kapcsolat nélkül? :))
2017. dec. 22. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jobb, de unalmasabb az biztos.
2017. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb kapcsolatban, de nehéz. Nehéz, mert az ember sokszor saját magán sem igazodik ki, nem hogy még máson.
2017. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Judit58 ***** válasza:
Tök jó. de csak ha megtalálod az igazit. Létezik olyan:)
2017. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyedül kiegyensúlyozottabb.

Párban a másik hangulatváltozása is nehezíthet mindent...

2018. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kevésbé folozófikus válasz...na meg èvekkel ezelőtti kérdés.

Több barát(i pár),több program velük. Sajnos a régi (dúrva arc )haverokra kevesebb idő jut meg hát kicsit tìltva is vannak. Új hobbikat ismerhetsz meg új ételeket új szeletet a világból.

De emelett új barátok rokonokkal lehet unalmas program ìzetlen ételekkel amit végig kell űlni. Exem hugának a ballagásán azt hittem megállt az óra. 22éves voltam... akkor 1 éve együtt de a rokonokat egyszerre ismertem meg mindenki les@rt.Másik exemnél szilveszteri buli 3 nyűgös kisgyerekkel....

2018. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!