Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy képtelen vagyok normális párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Csak a nyitott kapcsolatokat , vagy a szingli életet kedvelem.

Utálom hogy mindig találkozgatni kell, nekem egy héten 1x is elég lenne.

A szex sem érdekel és mindig más férfiak tetszenek , mindig más az ideálom. Szeretek szabad lenni és élvezni az életet, házasodástól meg egyenesen rettegek. Régóta tart ez. Meg fogok változni valaha vagy Aszex lehetek? Miért nem tudok sokáig egy ember mellett maradni?


2016. dec. 24. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Van,akinek a vérében van!Fogadd el,qrva vagy.
2016. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ilyen felületesen keresel, igazából esélyt sem adsz senkinek, hogy megragadjon, bár úgy érzem, a kérdés inkább provokáció mintsem valós.
2016. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet te ilyen "fajta" vagy. Én nem ítéllek el ezért, lényeg hogy ne bánts meg vele senkit.

Vagy egyszerűen csak még nem találkoztál azzal a férfival aki megfogott volna bármivel is.

Amúgy hány éves vagy?

2016. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felsz a kotodestol. Elvaltak a szuleid?
2016. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!