Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi ez eddigi (szamotokra)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez eddigi (szamotokra) legdurvabb dolog, amit megbocsajtottatok a parotoknak?

Figyelt kérdés
De massal, mas helyeztben mindenkepp szakito oknak titulalnatok?

2017. dec. 22. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindent. Nem vagyok én bíró.
2017. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Meg se haragudnék(ha lenne párom).
2017. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyen durva dolgot nem bocsájtanék meg a páromnak. Aki szeret, az nem tesz olyan dolgot, amit neked baromi nehéz lenne megbocsájtanod. Ha csinál egy csomó sz.rságot, akkor nem fogok neki megbocsájtani. Ha ennyire nem vagyok neki fontos akkor fel is út, le is út.
2017. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jo, de azert nem a mesekben elunk, hogy soha senki nem hibazhasson.

Azt leirhattad volna, hogy osszetorte a kedvenc poharad, vagy mittudom en.

2017. dec. 22. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Emberek vagyunk igen, szabad akarattal, ha ő úgy dönt, hogy nem érdeklik az érzéseim, akkor én úgy döntök, hogy a továbbiakban nincs helye az életemben.

Persze mindez durva hiba esetén.

Az apróságok megbeszélhetőek.

2017. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Le vagyok pontozva. Szép....
2017. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Megbocsátottam egy megcsalást. Fél éve voltunk együtt, mikor összeakadt egy éjszakára az exével. Szakítottam vele, de másnap már ki is békültünk. Után csodálatos tíz évet töltöttünk együtt szeretetben/békében. Végül szimplán kihűlt. De sosem bántam meg, hogy akkor megbocsátottam, mert utána nagyon átalakult a kapcsolatunk, csak értem élt és mindent megtett, hogy boldog legyek. Ahogyan ő fogalmazott, akkor jött rá, hogy mekkora baromságot csinált és hogy mit veszíthet.
2017. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Rendszeresen eltünnek a kommentjeim. Ha ennyire szorgalmasan tudják törölni, meg is válaszolhatnák. Köcsög oldal!
2017. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!