Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti megbocsájtanátok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok neki?

Figyelt kérdés
2 éve élek együtt a párommal. A helyzetünk elég furcsa, mert imádjuk egymást, de ha összeveszünk, belőle kibújnak az idegbeteg gének amiket a nagyapjától örökölt. Az eleje nagyon nehezen ment, mert volt miért veszekedni. Drága berendezési tárgyakat tört össze, fenyegetőztünk, hogy elhagyjuk egymást, csúnya szavakat mondtunk egymásra. Aztán ő egy veszekedés során rám borította a pár napos felnosó vizet, ami számomra annyira megalázó volt, hogy a mai napig sem tudtam feldolgozni. El kellett volna hagynom, mert minden lány már kevesebbért otthagyta volna, de nem bírok. Ez a leöntős dolog viszont neki is sok volt, és azóta, majdnem egy éve alig vesztünk össze. Sőt! Az ünnepek alatt azt ecsetelte nekem h ő egy nyugodt ember, mire kiröhögtem és annyit mondtam h hiszem ha látom. Tegnap pedig megint sikerült összevsznünk, jó sokáig tartott, mire ő az asztalt kezdte püfölni. Rászóltam h fofja már vissza magát, mielőtt azt is tönkre teszi, mire ő azt mondta rám se@@fej vagyok. Szerintem ilyet egyetlen nő sem érdemel meg... és ez is azt bizonyítja h nem változott semmit... Mit csináljak? Kisbabát akarok szülni, de így hogy? Most házasodnánk össze... Hiába beszélek vele azt mondja tud uralkodni magán. És még bocsánatot sem kért... az a baj, hogy mivel még mindig együtt vagyunk, azt hiszi mindent megtehet én itt maradok. Le kéne lépnem pár napra hogy észhez térjen? Mit csináljak? Merjek megbocsajtani? Ez a se@@fejezés nem nagy valami?
2018. jan. 10. 08:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Én azt nem értem, hogy lehet a felmosóvizet napokon keresztül poshadni hagyni?
2018. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

A leírások alapján szerintem azért rendesen provokálod. Azt mondod, hogy mégsem érveltek magát, jó ideje semmi veszekedés, kommentálja, kiröhögöd..... Lehet, nem csak neki kellene változtatni. Szülni semmiképpen ne szüljön még szerintem.

31/f

2018. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Hat, ha olyan hulye vagy, hogy nem csak egyutt vagy ezzel a felorulttel, hanem meg hozza is mennel meg egyaltalan emlites szintjen is eszedbe jutna a kisbaba, akkor mirol beszelunk? Jo ez igy neked. Minek panaszkodsz?

Csak gyereket ne szulj kerlek, egy bizonyos intelligencia szint alatt nem ajanlott. Nektek mar nem az.

2018. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Én, pasi vagyok, de nincs olyan nagy szerelem, amiért én veszekedések között éljek. Aki a problémákat nem tudja normális hangnembe megbeszélni, azt köszönöm, mehet. El nem tudom, hogyan lehet így együtt élni és minek?
2018. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Csak egy dologba gondolj bele: soha, senki nem fog úgy felidegesíteni, mint a saját gyereked! Szerinted akkor ő mit fog csinálni? Egyébként te se lehetsz kutya.
2018. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem erről az az emver jut eszembe, akitől elvették a gyerekét, mert idegbeteg volt, az asszonya meg behúzott nyakkal tűrte az egészet... Nehogy így járj! Legközelebb nem az asztalt püföli, hanem téged.
2018. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "idegebeteg gén", ez nem valami öröklött betegség, csak meg kell tanulnia megérteni és irányítani a saját érzéseit. Viszont ha nem csinál semmit ennek érdekében, akkor nem is fog változni semmi. Szerintem érdemes lenne segítséget kérni egy szakembertől, neki is jobb lenne hosszútávon.
2018. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Hiába lépnél le pár napra, úgyis visszajönnél és ezt ő is tudja. Van valami belső frusztrációja, rá kell vezetni, hogy kérjen segítséget. Ha nem akar? Akkor lépj le végleg!
2018. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Hagyjatok ra, ismerem az ilyen tipust!!! Magaba dofi a kest, hogy legyen miert szenvednie meg martitkodnia. Tenyleg vannak ilyen nok, es elgondolkodom, hogy igazabol tudatalatt ezt elvezi?

Idefigyelj kerdezo elnezest a kifejezesert de te annyira hulye vagy, hogy nem esik le, hogy sosem fog megvaltozni es miutan ILYENEKET tett veled, hogy leontott mocskos vizzel te meg gyereket akarsz szulni :DDDDD Madar vagy kerdezo

2018. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Nincs itt öröklött gén! Nem tudja a konfliktusokat kezelni. Ennyi. Ha nem változik, akkor pszichomókust javaslom, vagy egy időre menjetek külön. Ha az sem segít, akkor vagy elfogadod és alkalmazkodsz, vagy lelépsz.
2018. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!