Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok megbocsájtanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok megbocsájtanátok a párotoknak, ha orrnyergen fejel?

Figyelt kérdés

Ez egy megtörtént eset. A szituáció a következő. Egymással szemben fekszetek az ágyon, ébredeztek. A párotok nyújtózkodik, ti hülyeségből megbökitek a hasát amire önkéntelenül összerándul. Könny szökik a szemetekbe, de szerencsére nem dagad/törik/vérzik. Én egy napig bocsánatot kértem, ő duzzogott. Baromira restelltem a dolgot. Kellett még egyet aludni rá, hogy újra beszélőviszonyba kerüljünk. Azt mondta, tudja, hogy nem direkt volt és hogy hibázott, de rendesen kellett neki egy nap, mert megtudott volna fojtani egy kanál vízben.

Ti hogy viselnétek/rendeznétek ?


2017. jún. 22. 03:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy véletlen baki, amin mindkettőtöknek nevetni kellett volna egyet. Nincs ezen min rendezni, meg durcizni. Kicsit érzékenyek vagytok, lazuljatok már be. Ennél sokkal nagyobb gondjaitok is lesznek.
2017. jún. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem sos, ez már 10 éves sztori. Nevetni ugye azért nem tudtunk rajta, mert azért tényleg tiszta találat volt és nagyon fájt neki. Utólag már mi is nevettünk a dolgon, de az érzést az alatt az egy nap alatt senkinek sem kívánom egyik oldalról sem :D.

Te tudnál úgy viselkedni ilyenkor ahogy leírtad egyes ?

2017. jún. 22. 03:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pf. :D Az első válaszolónak igaza van. Én egyszer hátulról akartam megölelni a barátnőmet, valahogy véletlen úgy torkonvert, hogy a sggemen vettem levegőt vagy egy óráig, de folyamatosan mondtam neki, hogy semmi gond, nem para, mert már idegesebb volt mint én, aztán röhögtünk rajta egyet.
2017. jún. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 az is komoly :D
2017. jún. 22. 04:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva esélyesen én is duzzognék - kábé tíz percig, amíg el nem múlik a fájdalom. Párom meg, gyanítom, ez idő alatt kétségbeesetten bújna oda, hogy ne haragudj, jajj ne haragudj. :D Kábé ennyi lenne.

Azt, hogy most egy napig duzzogjak, feleslegesnek tartom, nem direkt volt, plusz a leírásod alapján eleve a másik fél volt a hülye a bökdöséssel.

Az meg nagyon erős túlzás, hogy megfojtani a másikat ilyenért...

2017. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem folytott volna meg, de idegbeteg volt azbap.
2017. jún. 22. 08:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer véletlenül, szexre készülődés közben, a térdemmel tökön rúgtam. Dugás nem lett belőle, de hónapokig "hallgathattam" értem. :D


Egyszer meg véletlen a fájós térdét rúgtam meg :D

Most így belegondolva lehet, hogy kétballábas vagyok :)

2017. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem is haragudnék érte. Hiszen nem direkt vagy figyelmetlenségből volt.
2017. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Baleset, mit kell ezen rugózni?

Az én kedvesem meg eltörte, vagy elrepesztette 1, vagy 2 bordámat éjjel, alvás közben.

Majd besz_tram vagy két hétig, de hát ez van.

Mind a két esetben világos, hogy nem valami bántalmazó szándékról volt szó.

2017. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha már bordatörés...az az utáni párom azzal ébresztett az éjszaka közepén, hogy úgy szegycsonton vert ököllel, hogy kiguvadt a szemem közben azt mormolta, hogy "azIstenedet" majd édesdeden aludt tovább. Kíváncsi lettem volna mit álmodott :D
2017. jún. 24. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!