Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi valaki másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi valaki másnak adná ki magát a kapcsolat elején, de aztán bevallaná, hogy ki ő, megbocsájtanátok neki?

Figyelt kérdés
Egy neves család férfi tagja, akit a városban mindenki ismer (csak névre), de sajnos a befolyásuk és a pénzük miatt nem talál mást magának, csak szilikonozott "guminőt", ha a kapcsolata elején Kovács István, kőműves/szakács/újságíró stb-nek adja ki magát, de később a kapcsolat komolyra fordulásánál bevallja, hogy ki is ő, megbocsájtanátok neki?

2016. okt. 7. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem
2016. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha amúgy tényleg azt látom h szeret és én is megszerettem akkor nem zavarna
2016. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elég gyanakvó típus vagyok, szóval nem tudom, képes lenne-e egyáltalán sokáig titkolni, ki ő valójában. Rosszul esne, hogy egy kalap alá vesz a felszínes emberekkel, és nem az lenne az első gondolatom, hogy azt akarta, hogy önmagáért szeressék, sokkal inkább gondolnék arra, hogy nem független, csak szexre kell neki nő, vagy hogy valami illegális dolog miatt titkolta el a valódi kilétét.
2016. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Eleve miért feltételezed, hogy a családod mindenki ismeri?

Én egyszer jártam úgy, hogy egy pasi leszólított az utcán, bemutatkozott és hüledezett, hogy én nem ismerem őt. Utóbb rákerestem neten kíváncsiságból és tényleg ismert figura, de én a magam részéről még sosem hallottam a nevét. A saját településemen sem ismerek mindenkit.


Nem szerencsés egy kapcsolatot hazugsággal indítani. Ráadásul ezzel azt fejezed ki, hogy nem bízol benne.

2016. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
És véletlenül se próbálna ez az ember az eredeti személyiségével nem egy szilikonozott guminőt össze szedni? Ezt magyarázd már el nekem, hogy valaki miért csak ilyen csajokat tudna összeszedni?
2016. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló. nem rólam van szó, én nő vagyok :) hidd el, hogy a palinak olyan neve van, amit itt a városunkban, de az egész régióban ismernek, mert vállalatuk van, autók futkosnak mindenütt a nevükkel a városban. nincs ember, aki ne ismerné. ráadásul elég ritka név.

5-ös válaszoló: mert a fickó a munkája miatt csak ilyen nőkkel akad össze

2016. okt. 7. 19:50
 7/19 anonim ***** válasza:
A munkáján kívül máshova ki sem mozdul?
2016. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Legalább elmondta, hogy ki is ő valójában. Jobb mintha elhallgatna mindent. Ha normálisan bánik veled akkor megbocsátható, ha ugyanúgy semmibe vesz, akkor keressen magának szilikon nőt az úgyis elnézi a bogarait. :)
2016. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ilyen egyszerű ez a dolog.

Eleg sokmindentol függ és az, hogy a másik elhallgat dolgokat valamiért van, de hosszútávon nem lehet ezt csinálni és így élni sem. Ha nem akarja, hogy tudd ki ő, akkor téged sem akar igazán. Nem bízik benned és nem tisztel meg azzal, hogy őszinte legyen. Senkit sem érdekel, hogy ki ő az számít milyen ember és, ha folyamatosan félrevezet, illetve nem ismeri fel, hogy ez eleg súlyos dolog ami egy normális kapcsolatban nem megengedett, akkor szeretheted bármennyire nem működik. Mindenki tudja, hogy ki ő csak te nem, akivel komolyan tervez? :) Ellentmondásos sajnos eléggé és a jövőre nézve is gaz. Azt gondolom, ha valaki értékeli a másikat és valóban komolyan veszi, bízik benne akkor nem hozza ilyen helyzetbe.

Mindenki maga eldöntheti, hogy ezt a bizalmatlanságot és oszintetlenseget el tudja e tenni magában és le tudja majd tenni vagy sem. Egy kapcsolat alapjaként a lehető legrosszabb főleg, ha sokáig elhallgat mindent. Szerelem ide vagy oda sajnos alapvető probléma ami a kapcsolatot alapjaiban megingatja.

2016. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

# 6: ismerek nem egy embert közismert névvel, de csak névrokonság.

Adott esetben, ha te vagy a nő, én a helyedben azon háborodnék fel, hogy nem bízott benned és egy kalap alá vett a cicababákkal.

De gyanítom, hogy inkább csak meg vagy vezetve...

2016. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!