Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megéri ez a párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ez a párkapcsolatot folytatni? Megéri ilyen hosszú útat bejárni ha nem leszünk boldogok?

Figyelt kérdés

A mi kis kapcsolatunk október óta tart.

Minden szép és jó volt.Egy hónapig.Egyik nap mentem haza barátomtól és észrevettem hogy a mobilja nálam van..NEM MONDOM NEM nézem meg a teloját ÁHH Ő BENNE TELJESEN MEGBÍZOK...

AHA ...végül csak furdalt a kíváncsiság..bár ne lett volna így...az egyik haverjával épp egy csajon csorgatták a nyálukat..AZ ÉN drága párom ezt az egészet úgy zárta le a haverjával..hogy a csajjal végül összefutnak egy bizonyos nap volt ez PONT azon az egyetlen estén mikor épp nem aludt nálam...felhívtam barátom aki épp ment éjszakázni hogy ez mi...eljött ..lebsztam...mondtam hogy takarodjon...erre elkezdett ölelgetni sírni hogy szeret félreértem.. és végül megbocsájtottam az állítólagos csak"kibeszéltük a csajt neten"sztorit"



2.alkalom:volt egy nagyon stresszes szr időszakom depressziós lettem barátom is sokat szenvedett velem sokat fogyott..a barátommal épp külön aludtunk ismét.ő elment bulizni a haverjaival"erre pár nap múlva mit latok megint a telójába...hogy csajokat akartak hívni a buliba.Megkerdezték barátom a haverjai hogy de én vagyok neki...barátom korrektül megírta a haverjának hogy ő neki vagyok vagyok én ..de....


Mindegy...


Na ezt is megláttam a telojába mondtam barátomnak hogy takarodjon el az életemből..lepofoztam elindultam haza...félútig jött utánam..löktem el magamtól hogy undoritó freg..menjen innen..

Szánalmas..

Jött utánam ölelgetett..szeret nem tehetem ezt pont a pestre költözésünk előtt ezt teszem vele...


Aztán volt egy este mikor közölte hogy van kint holllandiába munka neki..

De egy hónapig itthon kell lennem mert muszáj összeszednie magát..kikészültem kiakartam hívni a mentőket hogy elmegyek a pszichiátriára befekszem..

Igen azóta felköltöztünk pestre.Aztan végül megszerveztem egy pesti albit meg munkát kettőnknek..

50 ezerből csak szimplán felutaztunk albit nézni az én apum hozott fel minket az én zsebpénzemből..

Ezután még ötvenet adtam kauciora plusz még 20 at..barátom összesen 40 et adott bele...plusz a saját bátyámtol kért kölcsön arra hogy fedezze az ő kaucioját(szinten 50)....


Azota mindennap veszekedünk mert bennem a legelső "csajos sztorija óta ugy eltünt a rózsaszin köd hogy sokszor mikor összeveszünk egyszerűen azt mondom fejezzük be...

Én mindig mikor veszekszünk belátom hogy szakitani kéne...a múltkor is így volt mikor kiderült hogy van egy csomo kepe ribncokról a telojába..amiket ÁLLÍTOLAG A HAVEROK KÜLDENEK NEKI"és ez pont akkor volt egy nappal a pestre költözésünk előtt..ott aludtunk nálunk én ordibáltam vele mondtam hogy takarodjon el tőlünk....

Anyum azt mondta ha igy igaz amit neki mondtam a kkor a parom totál hülyének néz...de anyukám aranyos azt mondta ő ad esélyt hogy nincs így és szeret tényleg..csak vannak olyan férfiak akik hiaba szeretnek mellette más is van nekik...


Anyum azt tanácsolta kísérjem le és menjen haza a párom aznap este..

DE...NEM LEHETETT a parom elküldeni pedig rácsuktam az ajtót mondtam hogy menjen az éjszakába ahova akar...de ott várt kint egy órát a hidegbe és

makacsul ragaszkodott hozzám fogta magát lefogott szinte hogy ő engem akar..mondtam hogy nem..lefogta a számat hogy szeret hagyjam mar...fszomat csal meg szeret adjak esélyt nem hagyhatjuk el.egymast..


Azota hogy itt vagyunk petsten az én családomnak köszönhtően ugyebár...én már elhelyezkedtem dolgozom...parom minden este ugy fogad hogy bszogat...mindem szron összeveszik velem....

Mindent felhántorgat mert ő állítolagosan áldozatot hozott éren azzal hogy én munkat szállást fizettem neki és az en csaladom a seggünk alá tette az anyagiakat...annyira nem bizok meg benne hogy ma itthon hagytam egy 50 ezrest de féltem mikor hazajövök se penz se parom..mar itt tartok...


Miközbe ő nagyon szeret allítolag és én tőlem nem kap szeretetet..és hiaba mondom hogy akkor hagyjuk egymast akkor is makacsuk ragaszkodik hozzam hogy ő nagyon szeret..


Mikor anyumék felhoztak a multkor minket pestre felköltöztettek ..akkor aznap este megint rám jött a depresszió hogy haza megyek inkább nem birom vele....szerencsere anyumék még aznap este itt aludtak nálunk...és a parom kihivta apum bezelgetni rolam...

Apum utolag elmondta hogy parom azert hivta ki apum hogy elmondja neki mennyire nagyon szeret és aggodik ertem retteg hogy mi lesz velem pesten...


Most épp apum hivogatja hogy bajok vannak velünk és kér tanácsot tőle mint egy rossz kamasz 26 évesen...mert hogy én nem mutatok erzelmeket 8 ora munka után...miközbe most is szexeltem vele par órája...meg eleve nem vagyok az a nagyon bujos tipus...de ezeket apámnak mondja teloba hogy ő belátja hogy irkalt masoknak de semmi nem volt megbanta sajnálja...és én a lanya (ezt apámnak mondta teloba)hogy nagyon sajnálja...


2018. jan. 18. 21:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én nekem egy honapig volt minden szép és jó .rózsaszin köd .De miután egyszer megláttam a telójaba azt és egyszer elbaszta azota mar nincs bennem bizalom... ugyerzem ezeket nem birom feldolgozni bennem van egy oriasi bizalmatlansag...barmit kinezek a baratombol annyiranem bizok benne...
2018. jan. 18. 21:20
 2/14 A kérdező kommentje:
Most is megmondtam apumnak lazan a teloba a parom elott ha mar felhivta itt panaszkodni hogy en hagynam az egeszet de o ragszjodik pedig nincs sok ertelme...mar
2018. jan. 18. 21:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a 2. alkalomig olvastam, mert semmi értelme tovább olvasnom. Ez nem párkapcsolat és a helyedben már rég befejeztem volna. Nem ismerlek, de biztos, hogy egy ilyen szarzsáknál jobbat érdemelsz.


Egy igazi férfi nem tart ilyen képeket a telójában (máshol sem) és nem is foglalkozik más nővel csak a párjával.


25/F

2018. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja es o az aki feltekeny o az aki minden nap kerdezgette hogy nem csalom e meg...az is baja volt hogy koedukalt oltozom ban a munkahelyemen...minta ez valasztas lenne..az viszont valasztas hogy masokkal beszelget
2018. jan. 18. 21:25
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért az vicces, hogy az ilyen pasikkal foglalkoznak, más meg a csillagokat is lehozná, mégis leszarják. Fura időket élünk...
2018. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megmondtam apumnak is teloba a parom elott kihangositott teloba azt amit az 1#-es irt nagyjabol...a parom konnyes szemmel mondta apumnak a teloba hogy akkor been hagy mert latja rajtam hogy nem akarom vele...
2018. jan. 18. 21:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

elmegyek a pszichiátriára befekszem


Lehet nem értana, ha kérdés, hogy ebben a sz-rtengerben akarsz-e még úszkálni...

2018. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt megsajnálom szegényt... Ja nem. Keress magadnak egy rendes pasit. Olyat aki megbecsül, vigyáz Rád, mosolyt csal az arcodra és nem árulja el a bizalmad.
2018. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán tényleg megértem, hogy az embernek ha felhúzzák jó kibeszélnie magából de ez már szófosás. Ha ennyire lavinaként bukik ki belolled s egyetlen pozitiv tulajdonságot se tudtál hozzátenni a sztoriban a párodhoz nem értem mi a probléma. Az agresszív gyerekes ordibálás és ugyanilyen szintu gyerekhiszti makacskodás tolle nem szerelem.
2018. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Néha a negatív személyiségű férfiak a vonzóak, és mégis melettük van lány.


Tudhat valamit az a srác a sok siránkozó önbizalomhiányos csillagokat lehozó férfiakhoz képest


(magamat is beleértve)


Ez van srácok ha nincs önbizalom lehetsz te akármilyen, nem leszel vonzó.


Építsetek önbizalmat, vonjatok számot magatok után.



Kérdező, ne erőltesd szerintem ha úgy érzed csak kihasznál kételyben tart..

2018. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!