Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátomnak lesz a szülinapja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak lesz a szülinapja, de nem tudom mivel lepjem meg, ötletek? 23/L

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami részlet, esetleg? Ő hány éves, együtt éltek-e, mióta vagytok együtt, milyen típusú ember...
2018. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ő 25 lesz

Együtt élünk 3 éve és 5 éve vagyunk együtt.

Valami programot akarok egesznapra. És az ajandek nem tudom mi legyen..

2018. jan. 21. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok gonosz lenni, de te ismered őt.

Én most kapásból fel tudok sorolni 3 évre elég szülinapi, névnapi és karácsonyi ajándékot a volt barátnőmnek. Olyat is, ami "sztenderd" (pl könyvnek mindig örül), meg olyat is, ami az aktuális helyzetében örömet szerezne neki. Tárgyat is, élményt is. Mert figyelek rá.

Gondold végig te is! Van-e hobbija, amivel kapcsolatban mindig örül valaminek? Foglalkoztatja-e mostanában valami, csak sajnálja rá a pénzt?

2018. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meglepő volna, ha én jobban ismerném, mint te. :O

Én a bécsi állatkertbe vittem a kedvesemet, mert ott vannak olyan állatok, amiket ő nagyon kedvel.

2018. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!