Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tud leválni az anyjáról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud leválni az anyjáról? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

A barátommal nemrég(pár hónapja) költöztünk össze. Engem nagyon zavar, hogy az anyja heti rendszerességgel eljön. Olyankor jópofizni kell vele, amit nem szeretek. Nem lenne probléma, de nagyon negatív asszony, állandóan panaszkodik. Úgy érzem kihasználja a fiát, mert ilyenkor megemlíti általában, hogy el kell őt vinni bevásárolni, megszerelni neki ezt-azt, stb... A barátom egyből ugrik. Nekem ez nem tetszik, nem akarom, hogy ennyire az életünk része legyen, nem akarom minden hétvégén látni. Zavar, hogy a barátom mindig dicséri, pedig nem sok mindent tett le az asztalra. Egyébként nem vagyunk rosszban, a barátommal is jól megvagyunk, de ez nekem furcsa. Én se hívom oda állandóan az anyámat, pedig szeretem. De felnőtt nő, nélkülem is tud létezni.

23l



2018. jan. 26. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Az anyja valószínűleg önző, egoista energiavámpír.


Amíg a párod ezt nem látja be, addig te csinálhatsz bármit, nem fog rád hallgatni. :(

2018. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

"Úgy érzem kihasználja a fiát, mert ilyenkor megemlíti általában, hogy el kell őt vinni bevásárolni, megszerelni neki ezt-azt, stb..."


Ez nem kihasználás. Normális családban segítik egymást.

Csak pár hónapja költöztetek össze, szokni kell új helyzetet.

2018. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is már volt ilyen ügyem. Össze költöztem a barátommal, az anyósom 1 héten 4x nálunk volt. Reggeltől estig. Nem tudtam semmit mellette csinálni vele kellett foglalkoznom. Mikor munkában voltam akkor is ott ült nálunk valamikor egyedül. Kébzelheted milyen nyugtalan voltam akkor. Jajj és azt ki felejtettem, hogy kérdezés nélkül amiből nekem több volt pl: sampon, tusfürdő, testápoló el vitt. Aztán mikor megszóltam neki hogy legyen szíves és ne turkálon és ne vigyen kérdezés nélkül a dolgaimból azt válaszolta hogy én egy zsugori nő vagyok. A napjaim veszekedéssel teltek. A párom hiába szólt rá mintha megsem hallotta volna. A kedves anyósom a másik fia feleségével is pont ugyan ezt csinálta és addig amég a csaj el nem költözött messzebbe. Mivel már nem bírta. Ennek véget úgy vetettem, hogy szépen össze vesztem vele és mondtam neki többet hozzánk ne jöjjön. Ha a fia hiányzik neki csak szóljon és már úton is van hozzá. Azóta jobbak a napjaim :D
2018. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező! A legtöbb szülő nehezen ad teret a gyermekének, nehezen viseli, hogy már külön élete van.

Ha a párod édesanyja egyedül él, akkor érthető miért hiányzik Neki a fia.

Emellett semmi kivetnivaló nincs abban, ha segítséget kér a párodtól, nyilván egyedül nehézkes számára egyedül gondoskodnia magáról.

Arról nem ejtettél szót, milyen az egészségügyi állapota.

2018. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

A barátodhoz hasonló anyás srácok maguktól nem nagyon szoktak leválni, de ha szóvá teszed (lehetőleg a "negatív asszony" meg "nem sokat tett le az asztalra" részek kihagyásával) akkor azért van remény.


23 évesen én is olyan voltam, mint a barátod, de az akkori barátnőm rámutatott hogy túl sokat ugrálok anyám kedvére. Beláttam hogy igaza van, változtattam, mégpedig bármiféle dráma nélkül, egyszerűen csak gyakrabban válaszoltam hogy "bocs, ma nem jó", vagy nem mindig hívtam vissza az első alkalmas pillanatban, stb. Így normalizálódott a helyzet, anyám egyre kevesebbet hívogatott, miközben a jó viszonyunk megmaradt.

2018. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezt én sem tudnám elviselni. Véleményem szerint, ez csak rosszabb lesz. Anyám volt hasonló, de én leállítottam. A párod nem méri fel, hogy már egy külön pár, család vagytok, sokat fogsz szenvedni.
2018. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

"Emellett semmi kivetnivaló nincs abban, ha segítséget kér a párodtól, nyilván egyedül nehézkes számára egyedül gondoskodnia magáról. "


Egy 50 körüli, dolgozó nőnek miért lenne nehéz gondoskodni magáról? :)

2018. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Mama's little boy. Vagyis, anyuci pici fia. Teljes mértékben megértelek férfiként. Csak ennyit tudok mondani. Jelezd felé, hogy szeretnél vele több időt kettesben tölteni és örülnél, ha nem ugrana egyből az anyjának, mert már felnőtt ember. Mondd el neki, hogy neked terhes a sok negativizmus, amit az anyukájától hallasz, látsz.
2018. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Mondd meg a párodnak, hogy ha nem építi le anyukát, akkor nincs sex.
2018. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
ma 16:02 A szexel zsarolás, egyenlő veszekedés és barátnő keresés. Szerintem, lehető legrosszabb ötlet.
2018. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!