Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet ettől normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől normális egy kapcsolat? Vagy elromolhat?

Figyelt kérdés
Középkorú pár vagyunk,én vagyok a nő. Nagyjából menden tekintetben megértjük egymást és a vonzalom, szeretet is meg van.problémám hogy párom szinte mindig akarja a szexet. Szinte minden nap együtt vagyunk, olyan is van hogy kétszer. Szeretek vele lenni mégis időnként jó volna csak tévézni vagy aludni mert fáradtabb vagyok. Legutóbb mikor hárítottam a közeledését nagyon rossz kedvű lett, nem értette én miért nem akarom ha szeretem őt. Beszéltem vele erről hogy egy nő más, akkor úgy tünik érti de azt látom átérezni nem tudja az érzéseimet. Közös lakás vásárlás előtt állunk, emiatt félek. Hiába vagyunk meg jól, néha már kötelességnek érzem amit egyébként szeretek. Mennyi a normális szex egy héten? Elromolhat emiatt egy jó kapcsolat? Férfiak vèleményét is nagyon szeretném tudni.
2017. dec. 29. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem emiatt már romlott meg párkapcsolatom. Mindig szexelni akart, akkor is, amikor mondtam, hogy nekem nincs kedvem, és a végén azt éreztem, hogy nem tartja tiszteletben az érzéseimet és csak arra kellettem neki. :/
2017. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy mennyi a normális. Amennyire igényetek van. Ha ez napi 3, akkor annyi, ha havi 2, akkor annyi. Viszont az mindeképpen probléma, ha ez az igény kicsit sem egyezik. Erre a kapcsolatok 90%-a rámegy. Az eltérő szexuális igények sajnos megoldhatatlan ellentétek egy kapcsolatban.
2017. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is romlott el emiatt. Illetve nem is emiatt, hanem amiatt, hogy ezt nem tudtuk megbeszélni, mindenki csak gyűjtötte magában a haragot. Ti ne jussatok eddig. Mondd el neki, hogy neked néha kell egy kis nyugi és nem azért mert nem szereted egyszerűen csak neked ennyire van igényed és nem szeretnéd hogy emiatt szakítsatok. Vagy valami ilyesmi. Legyél őszinte, érezze, hogy ez neked egy probléma de tényleg szereted. Mondd ki a dolgokat mert az elfojtott düh méreg.
2017. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, én is így gondolom hogy ez hosszú távon mem lesz jó. Ő egyszerüen ilyen, mindig magas fokon a vágya hogy úgy mondjam. Ha néha nincs szex nagyon csalódott.Szerintem közel 50 évesen nem nagyon van olyan nő aki nem szeretne néha csak tévézős estét. Persze beszélek erről, hogy talán nem vagyok hozzá való ebben, de ő azt mondja nem szeretne mást. Sőt azt is mondja hogy talán tènyleg túlzásba viszi. Egyébként nagyon jól megvagyunk, nem szeretnénk elveszíteni egymást. Végül is arra lettem volna kíváncsi hogy ilyen különbözőséggel is le lehet-e élni akár egy életet, vagy boritékolható kapcsolatunk megromlása?
2017. dec. 29. 14:41
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem a párodat akarom védeni, de hidd el, nagyon-nagyon nehéz, ha valakinek több az igénye az együttlétekre, mint a párjának.


Nem tudom, hogy a te párod ezeket az elutasításokat hogyan éli meg, de részemről a dolog úgy nézett ki, hogy amikor kezdeményeztem és a volt vőlegényem elutasított, minden egyes alkalommal sírva aludtam el. Nem feltétlen attól, hogy ő nem szerette volna, hanem mert olyan mértékű vágyak tomboltak bennem, amit egyszerűen képtelen voltam elnyomni magamban. Más dolog miatt bomlott fel az eljegyzésünk, de szerencsére a jelenlegi párom pont olyan heves, mint én.


Hidd el, nem csak neked, neki is rossz lehet. Persze csak abból tudok kiindulni, amit én tapasztaltam, de borzalmas, amikor szereted, kívánod a párod és neki nincs annyi igénye az együttlétre, mint neked. Én ezt évekig úgy oldottam meg, hogy amikor átment a nappaliba tévézni vagy előbb ment dolgozni, mint én, akkor egymás után legalább kétszer-háromszor kielégítettem magam.


A lényeg, hogy mindent meg tudjatok beszélni egymással, ne félj vele mindenről nyíltan beszélni!


36/N

2017. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ettöl nagyon távol vagyok amit írsz. Sőt a hasonló korú nőismerőseim is heti két szexet mondanak. Van ami annyit sem. Pedig én nem érzem magam nőietlennek, de mondjuk amikor már délután együtt voltunk jobb szeretnénk este tévézni pihenni.Sokszor korán is kelek, éjszaka is dolgozom de egyébként is.
2017. dec. 29. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nő létemre kell y napi egy minimum,mert ezzel pont nem azt érzem, hogy csak arra kellek neki, hanem, hogy nőnek tekint, szeret. Jó is a kapcsoltaunk.Beszéljétek meg, kellenek a kompromisszumok, mert a más igények tönkre vágják a kapcsolatot.
2017. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

5-ös vagyok megint.


A két dolognak semmi köze egymáshoz. Én minden nap fél ötkor kelek, 12 órát dolgozom és még utána is van kedvem a szexhez. A fáradság sem tudott még soha annyira ledönteni, hogy ne legyen kedvem hozzá. Sajnos, ha vágyaid vannak, semmi nem csillapítja őket, csak az együttlét. És néha borzasztó nehéz, mert csak egy szexgépnek érzem magam, de nem tudok mit tenni, ilyen vagyok.


Ha hosszútávon ennyire különbözni fog az igényetek, az valahol ki fog bukni. Az sem jó, ha a párod megpróbálja elnyomni a vágyait, de az sem, ha te csak azért adod be a derekad, hogy neki kedvezz.

2017. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A válaszokat olvasva most úgy tűnik én a napi egy szexel (hogy időnként nincs kedvem a másodikhoz) kevés vagyok egy férfinak. Ha így van akkor hogyan lehetséges hogy közel ötven évesen eddig nem volt ilyen problémám?
2017. dec. 29. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennek az egy férfinak vagy kevés, illetve nem te, hanem a szex darabszáma.

Neki sohasincs más ötlete, séta, mozi, beszélgetés?

De sok jót nem látok azért:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2017. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!