Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális a párom viselkedése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom viselkedése, ha együtt élünk? Néha "kimaradhat"?

Figyelt kérdés
A párommal kicsit különbözünk, de jól megvagyunk. Én otthonülős típus vagyok, nem sok barátom van, viszont ő sokat jön-megy, társasági életet él. De nem gond, ezt megbeszéltük, hogy menjen. Viszont a hétvégén összejött megint a barátokkal házibuliban, kártyaparti volt és iszogattak, beszélgettek. Az egyik barátja nem tudott volna hazamenni, mivel messzebb lakik, így az lett volna a megoldás, hogy vagy nálunk alszik vagy a párom marad a barátainál a házibuliba és másnap hazajön. De ezt nem közölte velem, csak az este folyamán rám írt és felhívott, pedig már aludtam. Eléggé kiakadtam, mert szerintem ez nem fér bele egy normális párkapcsolatba. Bár vannak problémák, néha úgy érzem eltávolodtunk, mert vannak dolgok amik nehezen működnek. Én nehezen nyitok és kommunikálok, nem szeretem a feszkót, ő viszont mindig mindent megakar beszélni. Szexuálisan is túlfűtött nekem viszont ritkábban megy. Gondolkodtam, hogy lehetséges egy idő után, hogy besokall, pedig nem akarom visszafogni, mert szeretem, de valami megoldás kellene. Viszont nehezen nyílok meg, hamar ideges leszek. Elnézését kért, hogy csak így a buliban "ragadt", de azért van egy határ. Ti elnéznétek ezt? vagy mit tegyek? Köszi szépen.
2018. jan. 18. 07:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
56%
Ha max 20 eves, akkor belefer, efelett szanalmas a pialos hazibulizas meg ottalvas. Lefogadom, hogy azert aludt ott, mert ket sugarban okadas kozben nem volt kedve hazamenni.
2018. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
82%
Bazz rád ír, jelzi hogy mi van te meg besértődsz. Vagy tudni kellett volna neki előre hogy a spanjával mi lesz? Ha meg nálatok aludt volna akkor meg azt kérdeznéd hogy "Miért hozta fel a barátját csak szerintem gáz?".
2018. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%
2# Ja mert ez aztan hiheto kifogas, a haverja nem tud hazamenni ezert NEKI ott kell maradnia xD
2018. jan. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nem az ivászatról van szó, nem szokott berugni vagy ilyesmi. A barátját meg nem akarom hogy ott aludjon, mert nem csípem. és amúgy is, oldja meg. nálunk ne aludjon senki. nem szeretek senkit sem kerülgetni. még néha-néha sem.
2018. jan. 18. 08:11
 5/42 anonim ***** válasza:
71%
Lehetnél egy kissé toleránsabb is. Rád írt, hogy tudjad hol van. Egy kapcsolatban támogatni kellene a másikat, és nem korlátozni. Ha nem tudod őt így elfogadni, akkor nem sok jövőt jósolok nektek. Amúgy is, az embernek a párkapcsolatban is szüksége van személyes térre.
2018. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
26%

A kapcsolatotokban az fér bele, ami neked belefér. Csak azért ne köss bele valamibe, mert a barátnőid szerinte az nem normális, vagy mert a szüleidnél mást láttál. Ha tényleg nem tudsz rajta átlépni, úgy sem ha alszol egyet rá, akkor megmondod, hogy neked ez nem fér bele.


Hogy ami neked még belefér, az neki elég-e vagy nem, az majd nála kialakul.


Nekem beleférne, és előbb utóbb szakítás lett belőle, amikor a barátnőim rendszeresen korlátozni akartak olyanban, amiben én nem láttam kivetnivalót. 34F

2018. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén szólva, engem ez nem zavarna, nincs ebben semmi rossz. Egyszer-egyszer nálunk is előfordul ilyesmi, másik városban van haverokkal szőlőbulin, és ottragad. Vagy volt hogy én ugrottam le a helyi egyetemi napokra és sajnos úgy berúgtam, hogy inkább ott aludtam egy barátomnál. Ennyi szabadság kell mindenkinek. Ha nem rendszeres, szerintem ezzel semmi baj nincs, pláne, ha fiatalok is vagytok. Egy kapcsolatnak nem arról kell szólnia, hogy bebörtönzöd a másikat és nem mehet sehova nélküled. 26/N
2018. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%

Probalta kozolni veled. Nem eleve alakult igy, nem igy tervezte. Kb. annyira vagy laza es tolerans mint egy ipari vaslap. Elmeny lehet veled az elet. Ugy puffogsz mintha az lenne a kerdes, hogy a barat allandora bekoltozzon-e. 2-3 ev es minta hazisarkany leszel. Mondom ezt nokent, aki szinten nem egy tulzottan kozvetlen, baratkozos, jovos menos tipus...

Hozzank legutobb ugy jottek vendegek, hogy a parom szuleihez jottek, de elbeszelgettek az idot, keso ejjel lett, es nem akartak mar akkor vezetni, viszont parom szuleinel nem volt tobb vendegszoba. Hat, jottek hozzank. Na bumm. Nem volt megbeszelve, igy alakult. Reggel meg reggelit is kaptak puffogas helyett. Tudom, ez szamodra megdobbento lehet :D.

2018. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ezzel semmi gond nincs, miért ne férne bele egy párkapcsolatba, hogy másképp alakul az estéje, és hazaszól?

Ha ez minden hetes dolog lenne, vagy ha nem is szólt volna, hogy csak másnap megy haza, még megérteném a kiakadásod, de ez így eléggé műhiszti, a bolhából elefánt gyártása.

Legyél már kicsit rugalmasabb, toleránsabb, ne akard úgy bekorlátozni, mert előbb utóbb menekülni fog tőled.

2018. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
21%

Ez nálam nagyon függ a szituációtól, és a nemtől is.

Az nem derül ki, hogy a "barát" az ff vagy nő, de ha nagyon szorítkozni akarok a pontos megfogalmazásodra, barátot írtál a barátnő helyett.

Tehát ha pasi az illető, akkor nem fér bele!

Érdekes az itt hozzászóló emberek véleménye, mert két kérdéssel lejjebb ahol a ff viszi/hozza az útbaeső kolléganőjét, az az itt válaszolók "ne fojtsd meg, meg simán belefér" választ adók szerint ott már nem fér bele.

Tehát nappali 20 perces együtt autózás nem fér bele, de az "együtt alvás igen" ha nő csinálja!

Gusztustalanok vagytok!

2018. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!