Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem akar velem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem még mindig osszekoltozni?

Figyelt kérdés
A parommal 8 eve vagyunk együtt. Még nem élünk együtt pedig én már nagyon szeretnék vele össze költözni. Én is dolgozom és o is mar 10 eve. Szóval van már félretett pénzünk. Szívesen mennék albérletbe is vele de ő nem akar mondván hogy nem akarja azt fizetni ami nem az ő tulajdona. Inkább venne egy lakást. De szerintem meg előtte jobb lenne pár hónapig együtt lakni mert mégiscsak úgy derulne ki igazán tudunk e együtt élni. Hiába vagyunk x éve együtt.szóval en csak a velemenyetekre lennék kíváncsi mit gondoltok erről az egészről. Köszi előre is
2018. febr. 8. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Szerintem nem vesz komolyan. Csak pelda, ket het utan fogkefet es ruhat hagytunk egymasnal.


Nem szerelmes. 8 ev tul sok. Az osszekoltozes 1-2 ev utan aktualis. Nem 8.

2018. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

8 éve? Az szép...

Jelenleg hol laktok? Mindketten szülőkkel? Nem megoldható valamelyik szülőnél kibekkelni pár hónapot?

Milyen az anyagi helyzetetek? Egyébként már lenne pénz lakásra, csak emiatt nem akarsz venni? Ha van pénzetek lakásra: külön, vagy ha összedobnátok, akkor tudnátok ketten venni egyet?

2018. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

8 éve? Mégis MEDDIG akarsz várni?


Csak HÜLYÍT, mi fél év után összeköltöztünk, mert fontosnak tatottuk, hogy együtt legyünk, ne csak x időnként talákozgassunk.


Én megmondanám neki, hogy akkor én itt befejeztem, vegye meg a lakását, aztán éldegéljen ott egyedül.

2018. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és NE vegyél vele KÖZÖSEN lakást úgy, hogy egy másodpercet nem éltetek együtt.
2018. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? 8 éve együtt vagytok, végig felnőtt dolgozó emberekként és nem éltek együtt? Pff 8 évet elpazaroltál az életedből valakire, akivel lehet nem is fogsz tudni együtt élni? Mivel még addig sem jutottatok el, hogy egyáltalán kipróbáljátok....

De először mindenképp albérlet, közös lakát meg hitelt meg egyenlőre bizonytalanra nem szabad bevállalni.

Ha ágál, meg még mindig halogat, hogy majd jövőre meg stb, búcsúzz el tőle, és keress egy érettebb társat.

2018. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos lakást is csak hitelre tudnánk venni ami az o neven lenne mivel neki többet adnának mert többet is keres mint én. De ez aggaszt épp hogy albérletbe meg nem hajlando menni még pár hónapra sem. Nagyon makacs. En pedig őszintén szólva nem ugranek bele fejest egy kolcsonbe mert ok hogy régóta együtt vagyunk de ez nem garancia arra hogy az együtt élés is zökkenőmentesen menne. Ezt mondtam is neki de csak a vita lett belőle.
2018. febr. 8. 16:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Még egyszer megkérdezem akkor :D

"Jelenleg hol laktok? Mindketten szülőkkel? Nem megoldható valamelyik szülőnél kibekkelni pár hónapot?

Milyen az anyagi helyzetetek?"

2018. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

TE jól gondolkozol, ő meg álomvilágban él.

Hány évesek vagytok?

2018. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8 év után nekünk már a 3. gyerek volt úton, nemhogy még akkor vitázzunk összeköltözésen...azért, hogy ilyen hosszú ideig nem fejlődött a kapcsolatotok igen elgondolkodtató.... hogy ennyire ne legyen igény a tovább lépésre, és csak mászkáljatok egymáshoz mint a tinik, ez vicc.

És a lakás vásárlásr mikorra tervezi? Majd a jövő évszázadban? Nekem olybá tűnik, hogy csak kifogásokat keres, ha tényleg akarná, össze tudtátok volna már ezt hozni. Mindenesetre mostmár állitad választás elé, ne hagyd, hogy tovább rabolja az időd.

2018. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ha 10 éve dolgozik és otthon él, akkor hogyhogy nem tud hitel nélkül lakást venni?

Ha csak 100at el tett havonta, az 12 milla.

2018. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!