Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis dolog hogy ennyi ido...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glauess kérdése:

Normalis dolog hogy ennyi ido utan nem akar a parom osszekoltozni velem?

Figyelt kérdés
A párom 30 éves én 24 és 3 éve vagyunk egyutt. Neki mindene megvan sajat lakas,jol fizeto allas.Én is dolgozom. Mar tobbszor is felhoztam neki hogy en mar szeretnek osszekoltozni vele de o csak annyit mondott hogy meg nem majd ha mindketten akarjuk. Ha kulon vagyunk sokat veszekszunk de ha egyutt vagyunk minden rendben.Ha a jovovel kapcsolatos temat felhozok mindig igy tesz mint aki nem hallja meg és engem ez bánt. Szerintetek ez normalis dolog? Vagy velem van a baj?

2018. jan. 28. 16:24
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
88%

Lehetséges, hogy az zavarja, hogy kicsit máshol álltok mindketten az életben (neki azt mondtad jól fizető állása, saját lakása van, magadról csak annyit írtál, hogy dolgozol).

Őszintén szólva nem tudom mennyire érdemes egy olyan férfiba invesztálnod, akivel nem tudsz tervezni. Csak elmennek a 20-as éveid egy olyan kapcsolatra, aminek lehet, hogy nincs is jövője. Kérdezd meg a konkrét okait, hogy miért nem akarja.

2018. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Talán a te szemszögedböl ez nem normális,de szerintem melletted meg szeretnè megtartani a "függetlensègèt" amit ha összeköltöztök ugye elveszíthet hiszen akármennyire megbízól benne szinte minden lèpèsèröl tudnál,mert ha menni akarna valahova nèlküled úgyis rákèrdeznèl hogy hova megy,meg hát neked sem esne jól ha tèged meg otthon hagyna..
2018. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Akár normális is lehetne, de nem az, mert te nem ilyen kapcsolatot akarsz. Ő nem akar komolyabb kapcsolatot, de ezt nem meri fériasan bevallani.
2018. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is ugyanez volt a helyzet, nem akarta, hogy odaköltözzek csak nem merte megmondani. Mondjuk én nem nyúztam vele soha, egyszerűen csak nem ajánlotta fel. Aztán szét is mentünk.

Nem vagytok egy korosztály és nem tervezi, hogy veled éli le az életét, ezt jó lesz beépítened a tudatodba és eszerint folytatni a kapcsolatot.

35N

2018. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
Mondd meg neki, hogy költözzetek hozzád, vagyis ő, a sajátját adja ki albérletbe, gondolom neked is van lakásod, ha ennyire össze szeretnél költözni.
2018. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy azert nem akar mert en sokat veszekszek vele hozzateszem azert mert barmi olyat kerdezek amina jovovel kapcsolatos eltereli a temat vagy ugy kell kihuzni belole harapofogoval. 😕
2018. jan. 28. 16:41
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Ne légy naiv.

30/F

2018. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen kis erőszakos bukszával, aki cseszeget, es folyton veszekszik, en se költöznék össze.
2018. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem normális, de ezt te is tudod. A férjemmel egy év együtt járás után már a jövőt terveztük bőven, három év után pedig házasok voltunk, közös hitelt terveztünk, stb. Ha valakivel megy együtt, és együtt akarunk hosszabb távon élni, akkor az ennyi idő alatt kiderül.


Nem akarlak elkeseríteni, és ne is legyen igazam, de szerintem marha kényelmes neki ez az élet... Dolgozik, elvan, van egy barátnője. És ennyi pont elég neki. Az összeköltözés (majd házasság, család) felelősség, amit sokan nem akarnak vállalni. Csak sokkal korrektebb lenne tőle, ha előállna és megmondaná, ne pedig várj valamit, ami lehet soha nem következik be.

2018. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Ez ennyi volt. Pá. Mire számítasz? Ne hagyd, hogy elrabolja az idődet, arra neked is szükséged van.
2018. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!