Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal nagyon sokat vitázunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nagyon sokat vitázunk. Jelenleg 15 hetes terhes vagyok. Külföldön dolgoztam füstös bárba amit ott hagytam a tehesség miatt, haza költöztem. Párom kamionos 3 hetet dolgozik 1 hetet pedig itthon van?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap veszekszik velem hogy itthon vagyok semmit sem csinálok.Nagyon fáj hogy ezeket mondja. Igen jelenleg nincs jövedelmem de ez szerintem nem ok erre. Mindig azon idegeskedek hogy mindent jol csináljak ne hogy valami oka legyen veszekedni. Mit csináljak? Szeretem de nem vagyok igy boldog.
2018. febr. 13. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Rakjátok rendbe az életeteket , mert szegény gyerek fogja megszívni miattatok. Ha eddig is fennállt ez a helyzet és úgy vállaltatok gyereket, akkor meg egyszerűen felelőtlenek vagytok egy gyerekhez.
2018. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tervezett baba de a kapcsolatunkal semmi probléma nem volt eddig és ezért beválaltuk. Ezért vagyok tanácstalan, hogy mért van ez.
2018. febr. 13. 17:52
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet csak megijedt az egésztől és most jön ki rajta... (mondjuk nagybátyám is kamionsofőr volt 30 évig járta a világot, de nála nagyobb kanyhallót nem igen lehetett találni, amerre járt arra szórta a magjait, nagy nőcsábász volt, mondjuk jól is nézett ki mellé, nem általánosítani akarok, hogy minden kamionsofőr ilyen, de azért az útszéli lányokat egyik se veti meg, ha van család, ha nincs ez a szakmai ártalom sajnos).
2018. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezeket a nem tervezett babákat a mai védekezési arzenál mellett. Igen, ezért kell védekezni és nem a bizonytalan kapcsolatba befeszülni.
2018. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel.

Ezt mindképp beszéljétek meg, mert a babának sem lesz jó ez később.

Szerintem nem készült fel erre.

2018. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Lesz majd itthon a baba születése után valamilyen jövedelmed? Mert ez ugye attól is függ, hogy mennyit dolgoztál itthon.

Valószínűleg a felelősségtől fél, hogy egyedül az ő vállát fogja nyomni az anyagi rész.

2018. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg megijedt, hogy innentől ő fogja egyedül eltartani az egész családot. Valószínűleg szülés után se tudsz majd visszamenni dolgozni.

Ezeket nem beszéltétek meg, hogy mi lesz a munkával meg egyebekkel, amikor úgy döntöttetek, hogy megtartjátok?

2018. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Elég nagy teher lehet, hogy nyakába szakadt a felelőség, hogy neki kell eltartania majd hosszabb időn keresztül. Ez neki sem egyszerű. Arra van b terved, hogy mit csinálsz, ha esetleg elhagy, és teljesen magadra leszel utalva?
2018. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem kerestél másik állást? 7-8. hónapig simán lehet dolgozni. Vagy te most belecsücsültél inkább a kényelembe, és hagyod, hogy a párod egyedül gürizzen?
2018. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Ezen en is elakadtam h nem dolgozol majd legalabb fel evig. Gatlo tenyezot nem irtal. Ezert veszekedtek szerintem. Vagy szimplan nem akarta a babat. Ezt meg kene kerdezni tole h "szivem, mondd el ha valtoztatnal valamit!". Erre lehet megnyilik
2018. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!