Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal nagyon sokat vitázunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nagyon sokat vitázunk. Jelenleg 15 hetes terhes vagyok. Külföldön dolgoztam füstös bárba amit ott hagytam a tehesség miatt, haza költöztem. Párom kamionos 3 hetet dolgozik 1 hetet pedig itthon van?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap veszekszik velem hogy itthon vagyok semmit sem csinálok.Nagyon fáj hogy ezeket mondja. Igen jelenleg nincs jövedelmem de ez szerintem nem ok erre. Mindig azon idegeskedek hogy mindent jol csináljak ne hogy valami oka legyen veszekedni. Mit csináljak? Szeretem de nem vagyok igy boldog.
2018. febr. 13. 17:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Munkát jelnleg is keresek mióta haza jöttem. Hiába van szakmám elutasitottak eddig minden honann hogy ők hosszú távra keresnek embert de én maximim júliusig tudnék dolgozni. Nehéz munkát találnom igy, pedig mindent megteszek.
2018. febr. 13. 19:59
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#9-10 és szerintetek Magyarországon melyik munkáltató vállal kismamát? :) :)

Minden cégnek ráfizetés az a munkaerő, amelyik csak pár hónapig munkaképes és utána GYED/GYES-en van a munkáltató költségén.

EZ sajnos a nagy igazság a 21. századi Magyarországon :)


29/N

2018. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem fogsz munkát találni terhesen. Terveztétek a babát? Fel se merült korábban, mint téma, hogy a baba miatt otthagyod a munkád? Azért erről kellett volna beszélni...
2018. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Előző kapcsolatomból van 1 fiam neki is van 3 fia. De azért felmerült a közös gyermek gondolata is.De nem jött össze. Akkor 4 ével ezelőtt az orvosom azt mondta nem.lehet több babám, beletörődtünk. Nem védekeztünk és 4 év után még is terhes lettem. Hideg zuhanyként ért minket mert már elfogadtuk hogy nem lehet. És úgy döntöttük megtartjuk. Akkor minden rendben volt, megbeszéltük haza jövök. És keresek itthon állást ha igy is alkalmaznak. Most meg állandóan csak veszekedünk.
2018. febr. 13. 21:27
 15/19 anonim ***** válasza:
De ugye tudod h hiaba mondjak h nem lehet, erre fel kell keszulni. Meg meg se kellett volna mondani h te juliusig dolgoznal. Ugyan ki alkalmazna igy?
2018. febr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Amiatt van a baj, hogy a nyakába zúdúlt mindenki eltartása. Tiéd, gyerekedé, neki is kell 3 után gyt-t fizetni...

Nem gondoltátok ezt reálisan, mikor bevállaltátik ezt a babát. Tudtad milyen munkahelyed van, hogy ott nem fogsz tudni sokáig dolgozni, miért nem kerestél ott helyben másik melót, az elején még titkolni is tudtad volna a terhességed, sikerülhetett volna más. És akkor szülés után is kapsz ellátásokat. Így utána is csak a gyest fogod kapni, amivel nem sokra mész. Itthon már így 4 hósan hiába keresel...

Szóval ok, szép és jó, bevállaltátok a babát, de nem voltak meg mögötte a konkrét tervek, nem számoltatok az ezzel járó dolgokkal. Aztán most hogy letetted a munkát tudatosult benne, hogy most hosszú hónapokig, sőt évekig ő lesz az egyedüli családfenntartó, és ettől feszül be. Valljuk be, jogosan.

2018. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%
Arra is számíts, ha 3 gyerekét "otthagyta" szívfájdalom nélkül, veled sem fog együttmaradni, csak azért, mert jön a gyerek.
2018. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó! Honnan veszed, hogy Ő hagyta ott a 3 gyereket? Miből gondolod?
2018. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne törődj senkivel, most koncentrálj arra, hogy egészséges legyen a baba.Szerintem ne most akard megváltani a világot.
2018. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!