Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátommal felesben fizetünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal felesben fizetünk, ha elmegyünk bárhová. Igaz, nagyobb értékű ajándékot kapok tőle, mint amit én adhatok neki. Jól esne, ha észrevenné, hogy nekem sokszor a felezés gondot okoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz ingyenes programokat, randikat vele.
2018. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha valami nem engedhetsz meg magadnak anyagilag, azt nem kell megvenni. Felnőtt emberek már ne tartsák ki egymást.

Nekem valahogy sose lett volna képen így gondolkozni, hogy ha nekem nincs elég pénzem, akkor hárítok a pasira.

2018. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Válassz olyan párt, akivel hasonló az anyagi helyzetetek.
2018. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Jól esne, ha észrevenné, hogy nekem sokszor a felezés gondot okoz."


Jó lenne, ha kinyitnád szépen a szádat és közölnöd vele a problémádat.

A pasik nem gondolatolvasók. Honnan tudja, hogy ez neked probléma, ha nem mondod meg neki?


Egyébként miért kell mindig mindent fizetni? Nem kell állandóan költeni.

2018. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Normalis pasi eszre veszi magát! Alapbol nem varja el ,hogy mindent felesbe!!! Az ilyen nekem nem is kapcsolat
2018. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy nem fér bele neked. Nincs ezzel semmi baj, ha értelmes ember, megérti.
2018. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is erdemes lenne ezt megemliteni neki. Nem feltetlenul azt, hogy fizessen. Hanem azt, hogy Neked valami nem fer bele. Aztan majd eldonti, megfinanszirozza-e Neked.
2018. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
nekem meg gondot okoz az egészet kifizetni
2018. febr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pontosan mi okoz gondot? Egy mozijegy vagy strandbelépő? Mire gondolsz?
2018. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
hááát ezt fel kellene fognia magától is... elég fillérb. szo lehet...
2018. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!