Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom egy nagy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy nagy veszekedés után egyszerűen összepakolt és itt hagyott engem egyedül. Egy férfi hogy viselkedhet így a párjával?

Figyelt kérdés

Egyszerű vita volt, csak kicsit elfajult, mert egyikünk sem akart engedni.

Ekkor annyit mondott, jó én engedek.Ennyi.Sejtettem hogy ebből valami lesz, mert ilyen még nem volt.Szótlanul elkezdett a lakásban mászkálni majd két sporttáskába összeszedte a fontosabb cuccait és annyit mondott, ma beszéltünk utoljára, nekem hozzád ezután semmi közöm nincs.A fölösleges itt maradt cuccait pedig kidobhatom.Telón ne keress, mert megszűntetem a számom, és nem leszek elérhető.Egy haverja jött érte, míg lenn várt, még fel sem nézett, és csak néztem az ablakból ahogy elmennek.

Rám írt egy utolsó üzit, hogy már külföldön van, ne keressem többet, mert nem jön vissza.

A szám utána már nem volt elérhető.

Igaz hogy az én lakásomba költözött oda, de felesben fizettünk mindent, most meg itt vagyok egyedül,ülök a tv előtt és bámulok ki a fejemből, hogy mi van?

Egy ilyen reakcióra én mit csináljak, hogy éljem ezután az életem tovább?

Gondolkoztam kiadom albérletbe a lakást, mert pár nap alatt elkelne, és visszaköltözöm a szüleimhez.



#végelettakapcsolatnak
2017. jún. 30. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

"Ekkor annyit mondott, jó én engedek."


Ugye ismered a mondást, hogy "okos enged, szamár szenved"? A pasid ezzel a mondatával arra akart utalni, hogy te vagy a szamár és szenvedj. Elég nagy bunkóság volt a részéről.

2017. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudjuk a vita okát. Lehet a pasi provokálta ki, mert már el akart a kérdezőtől költözni, csak kellett hozzá egy nyomós indok.

Lehet volt valakije melletted és most nála van nem külföldön.

Vagy nem ez volt az első parttalan vita közöttetek és úgy döntött ezt már nem csinálja tovább.

Az élet meg megy tovább, csak nélküle. Sirasd meg és lépj tovább.

2017. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne bunkóság ? Kötelező maradni, ha a leányzó nem volt hajlandó a kompromisszumra ? A vita tárgya neki lehet, hogy fontos volt. Kapott egy megszoksz vagy megszöksz szerú választ, ő pedig a megszökést választotta. Nincs ebben semmi. Ne kenődj el kérdező, az anyagiakat ahogy mondtad megoldod, idővel pedig találsz mást és megnyugszol.

30/f

2017. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Ha az én párom kezdene veszekedni, én is összepakolnék és mennék szó nélkűl. Gondolj bele munkahelyen stresszelek, otthon em fogok!
2017. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami érthető: Ha az ember besokall, simán meglehet, hogy egyszerűen annyira összetörik neki belül minden, hogy faképnél hagy.


Ami nem érthető: ez a számletiltás és a "külföldre húztam" duma. Ilyen hirtelen nem lehet csak úgy külföldre dobbantani (munkahely? család? wtf?). Nekem ez kamugyanús, hacsak valami oknál fova nem tervezte előre már ki, hogy lelép és várta az alkalmat. De kötve hinném, szerintem csak marhára nem akarja, hogy egyáltalán megkeresd.


Lehet, hogy a veszekedés tárgya jelentéktelen, de gyanitom nála már a pohár annyira tele volt, hogy ezzel ki is borult a tartalma.

2017. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a többiek véleményét. Besokalt

... most már csak azt nem tudjuk hogy miért és hogy jogosan-e.

2017. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Valószínű, hogy már régóta érlelte magában a szakítást, és ez a vita csak az utolsó csepp volt. Én is ilyen vagyok, évekig tűrök, aztán eljön egy pont, egy rossz mondat, egy goromba gesztus, és egy perc alatt döntök. Igaz, nem költözök külföldre, nem cserélek számot.

Az, hogy ő ennyire elzárkózik tőled, valószínű azt jelenti, hogy nem az az egyszerű vita volt az, ami kiváltotta belőle a reakciót. Elkezdődött az elhidegülése már régen, csak nem vetted észre.


Sírd ki magad, aztán lépj túl rajta, költözz vissza a szüleidhez, menj el fodrászhoz, csináltass új frizurát, és folytasd az életet.

2017. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudunk rólatok semmit, akármi lehetett az oka. De azt a két esetet tartom a legesélyesebbnek, hogy vagy most telt be nála a pohár, vagy már korábban és csak az alkalomra várt, ami ma következett be.

De az tuti, hogy ért már benne a szakítás.

2017. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Azért azt megírhatnád, hogy min kaptatok össze. Ha sokadjára kínoztad, akkor nem meglepő, hogy az elcuccolt. Lehet, hogy neked jelentéktelen volt a vita tárgya, de neki lehet fontos dolog volt. Nyílván nem az első ilyen volt, biztos tele lett a töke. Ha nem volt semmi előjele, akkor kicsit bunkó volt tőle. Egyébként ezzel a külfölddel kapcsolatban, lehet volt valami kis megtakarított pénze, és most egy kicsit kikapcsolódik.
2017. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Kamukérdés valami tragiromantikus lelkületű nőtől.
2017. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!