Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha nem változtat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem változtat?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom, már több, mint két éve,június óta együtt is élünk.

Sokszor nagyon nehéz, pedig nagyon sokat teszek azért, hogy jó legyen.

Amikor összeveszünk, sajnos én is nagyon csúnyán tudok beszélni, de nem trágárul, hanem a hangnemem olyan.

Ő ezt időnként úgy reagálja le, hogy felrúg valamit, engem rángat/lökdös, csapkolózik.

Ilyenkor észre sem veszi, de a dolgaimat is eltöri, mert olyan ideges.

Nagyon fáj ez, jobban, mintha megütne, mert nagyon kevés emléktárgyam van, és többet eltört már belőle, ami pótolhatatlan az emlékek miatt.

Hiába kértem, hogy ezt ne tegye, tisztelje a tulajdonomat, akármilyen apróság is, inkább szóval bántson, ha mindenképp bántani akar...sajnos semmiféle megbánást nem mutat, nem is érdekli.

De ő szeret.

Én is szeretem, de már nem ez volt az első alkalom, újra és újra megteszi, míg végül semmim nem marad.

Hiába minden, nagyon fáj a viselkedése.

Gondolkoztam a szakításon is, de nincs hová mennem.

Neki volna, de ő meg nem akar.

Én meg hiába szabadulnék innen, nincs spórolt pénzem.

Félek, hogy mi lesz így a továbbiakban, van-e értelme, mert együtt terveztük a jövőt, de így...most mindenhomályos.

29/N



2018. márc. 4. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el spórolni, alakítsd úgy az életed, hogy pár hónapot kibírj mellette és dobbants. Jobbat nem hiszem, hogy tudsz tenni.
2018. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer lökhetne meg....ebből pofon lesz aztán verés.Ne várd meg.De szeret.. .ahha...ez nem szeretet főleg nem szerelem.
2018. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szakíts?!


Nem, inkább maradj csak vele, egyszer ajd megüt.

2018. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3#, nem fogja megütni. Vagy ha igen, de akkor évekről beszélünk. A probléma a józanságmentesség.
2018. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tud változtatni, ahogy te is újra és újra helytelenül beszélsz vele.

Tanuljatok... jóságot, ésszerűséget. Ha megértitek, csak a szeretetteli kommunikációnak van értelme, leszoktok e ovis badarságról.

2018. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"De ő szeret.

Én is szeretem,"


Ez nálunk is így van, de egészen másként mutatjuk ki.

Nálatok miből vagy ebben ennyire biztos?

2018. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!