Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok ez hogy működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Sosem éltem ezelőtt senkivel, de most mondhatni együtt élek egy férfival (lány vagyok). Nem panasznak vagy dicsekvésnek írom ezt...


Néha olyan jó minden, néha meg mintha semmi se lenne az. Most inkább arról írok, amit jónak tartok.


Sokat segít nekem, elpakolja az edényeket, elmosogat, felporszívóz, felseper,kiteríti a vizes ruhákat. Szóval sokat segít. Ez általános dolog? Minden férfi ilyen? Vagy ez minek a jele?


2018. márc. 7. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Annak ilyen a párja, aki ilyet választ. Aki nem ilyet választ, az jellemzően a GYK-ra jön panaszkodni, hogy szemét férfiak nyenyenye.
2018. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fél tőle, hogy elnyomással vádolnád :D

31/f

2018. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen típus
2018. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De gyakran hallom, hogy a férfi beül a tévé elé és ennyi az este. Mi játszunk, sétálunk, besegít... Néha a kedvencei focimeccsénél leül és tévét néz, de ez nem mindennapos. Úgy vagyok vele, hogy ez neki is jár, ahogy ő is néha "megengedi", hogy én ne csináljak semmit, hanem elvégez ő mindent.


Ha ez nem általános, akkor ő miért ilyen?

Ha ez " mindennapi", akkor mire fel a sok panaszkodó nő?


Megköszönöm, amit megcsinál és ő is megköszöni nekem, amit megteszek. Persze a tisztaság mindenki érdeke, de nem tekinthetjük úgy, mintha semmit se tett volna a másik. Vagy ez nem jó?

2018. márc. 7. 18:44
 5/12 anonim ***** válasza:

"mire fel a sok panaszkodó nő"


Mindig könnyebb a másik felet hibáztatni, mint a saját felelősségen gondolkodni.

2018. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha jó valami, az se jó.

El lehet hagyni a hülye agyalásod miatt, utána panaszkodni, mikor kifogsz egy gyökeret, várva hogy mindenki sajnáljon. :-)

Sok sikert!

2018. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen, van akinek alakulni kell. Örülj neki, neked nem kell vitázni ezekért a dolgokért. Azért panaszkodunk sokan, mert a legtöbb nőnek az a tapasztalata, hogy a pasik szeretik kihúzni a lábukat a házimunka alól (amit nőinek gondolnak) és sokat kell küzdeni azért, hogy ne úgy gondolják a pasik, hogy segítenek a nőnek, hanem hogy partnerek a dologban. Ez a nem mindegy!

Ha netán olyannal kerülnél össze egyszer, aki olyan amit én leírtam, akkor lehet jobban megérted majd. De gondolom a párod sem tökéletes, neki is akadnak azért férfias hülyeségei.

2018. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ember, így neki is vannak hibái.
2018. márc. 8. 15:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Bsszus, ezek ALAP dolgok, hiszen ő is ott él és használja a tárgyakat.
2018. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ilyen. Sőt. Szeret főzni, jobban főz nálam, ezért ő jóval gyakrabban főz. Bepakolja a mosógépet, elindítja, kitereget. Segít az ablakmosásnál, a szőnyegmosásnál, a takarításnál. Gondozza a virágokat. Locsolgatja, tavasszal átülteti. Amit nem hagyok neki a wc- és fürdőszoba-takarítás. Azt szeretem én takarítani. Illetve nem szeret porszívózni, mert nem bírja a porszívó hangját.
2018. márc. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!