Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az élettársak normális esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársak normális esetben szeretik egymást?

Figyelt kérdés

nekem erről a megnevezésről olyan felállás jut az eszembe, hogy két 30-as 40-as férfi és nő összebútorozik és úgymond együtt vezetik a háztartást és olyan már begyöpösödött házasként élnek papír nélkül.

Van ilyen esetben szerelem?


2016. ápr. 6. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az életem társát természetesen szeretem.
2016. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az élettárs kifejezés alapvetően azokra vonatkozik, akik nem házasok, de együtt élnek hosszabb ideje. Én sem szeretem ezt a kifejezést, nem is használnám, de attól még nem feltételezem rögtön azt, hogy aki használja magára és a párjára, azok közt biztosan nincs szerelem.
2016. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen bútoroztam össze a későbbi férjemmel, és 17 évig éltünk élettársi kapcsolatban. Olyan szerelmesek voltunk, amilyet csak szentimentális lányregényben lehet olvasni. Nem is értem a kérdést. Ha két fiatal, akik szeretik egymást, összeköltöznek, attól már begyöpösödött öregek lesznek?
2016. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 90-ben született F.. ***** válasza:
71%

Bátyám 10 éve van együtt egy lánnyal, akivel együtt élnek 2 éve és van egy 1.5 éves kisfiuk. Nem házasok.


Rájuk mit mondanál? Milyen jelzővel hivatkoznál a párkapcsolatukra? Úgy van, élettárs. Ez a megfelelő szó rá.

2016. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Élettársi kapcsolat, mennyire prolin hangzik ez.
2016. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a probléma, hogy nem tudod mit jelent az "élettárs" kifejezés.

Amire te gondolhatsz az a lakótárs..

2016. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ötös, javasolnál valami kevésbé proli kifejezést azokra, akik együtt, egy lakásban laknak, közös háztartást tartanak fenn, és még szexelnek is?
2016. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hm, 5 éve vagyunk élettársak a barátommal, imádjuk egymást, idén fogunk építkezni.Bár majd szeretnénk házasodni (elsősorban ő), de az ráér. Előbb legyen ház, az is lehet hogy előbb a gyerekek jönnek majd :)
2016. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Édesanyám és az ... öö... párja évek óta együttvannak nagy szerelemben, békességben. Összeházasodni nem terveznek, de érezhető hogy ők már együtt fognak megöregedni. Mit mondjak róluk? "járnak"?
2016. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végül is miért kérdezed ezt? Te együtt élsz valakivel akit esetleg nem szeretsz ? Mindegy mennyi éves az ember. Ha szereti a párját és együtt élnek akkor élettársak. Ha együtt laknak de külön külön szobában viszont felesben fizetnek mindent akkor lakó társak. Ha két ember nem szereti egymást akkor nem kell együtt élni ha előtte kapcsolatban voltak. Annak jó vége sosem lesz .
2016. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!