Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a tini lányotok meg az élettársatok viszonyt folytat?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy kis cirkusz a környezetemben.

Nem tudom, de kíváncsi vagyok, hogy ennek most mi lesz a vége.

Ugye a kiscsaj 16 éves, szal tartania kell az anyjának, akinek lenyúlta a pasiját.


2017. jan. 27. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Mindig azt hiszem, mélyebbre már nem lehet süllyedni...én naiv.😂

Mit szólnék hozzá?Élettárs lapát, a lányommal alapos beszélgetés, miért tette?Utána elgondolkodnék, hogyan is juthattunk ide.

2017. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Először is, nem hiszem, hogy tudnék ilyen vak lenni, hogy egy ilyet, nem vegyek észre időben.


De, ha mégis, megtörténne.


Akkor aggódnék, mert elbuktam volna, mint anya és leülnék, elbeszélgetni a lányommal.


Az élettársamat pedig feljelenteném, de előtte, olyan kapna tőlem, amitől örökre elmenne a kedve a kislányoktól.

2017. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Szégyellném, hogy ilyen ri.banc lett a lányomból és elgondolkoznék, hogy hol rontottam el a nevelését
2017. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
#2 ezek szerint a te lányod még nincs 14, de a kérdèsben 16 éves, vele nem büntetendő a szex.
2017. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, igazad van, a kérdésben a lány életkorán, valóban átsiklottam.
2017. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Lehet naivnak nevezni, de én ezt nem viszonynak hívnám, hanem molesztálásnak... biztos vagy benne, hogy a kiscsajt nem kényszerítette az a baromállat...?
2017. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, Te amugy melyik vagy ebben a kis trioban???

Eloszor is, olyan elettarsam tuti nem lenne, aki ennyire nem lat tovabb a sajat farkanal. Masodszor, olyan lanyom se lenne, akinek az erkolcsi ertekrendje 16 evesen itt tartana.

Nyilvan ebben mindenki hibas, ugyh sajat magam is elgondolkodnek, h miert ilyen csavoval szurtem ossze a levet. A kiscsaj hibas a legkevesbe, m 16 evesen azert meg eleg eretlen es nem jut el az agyaig a tettenek a felelossege. A csavo egy udorito allat, aki leragadt oszton szinten. Eleg szanalmas, h ennyire nem tud onmegtartoztato lenni, h - meg ha akar a kiscsaj kezdemenyezett is - uralkodjon magan es megmondja neki, h ne nevettesse ki magat. Milyen apa lesz egyaltalan az ilyenbol??!...Szoval gaz ugy, ahogy van

2017. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én a szomszéd vagyok és kíváncsi vagyok más mit lépne, mert fogalmam sincs ilyenkor mi a "jó".

A kiscsajt szerintem nem kell félteni:D

2017. jan. 27. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ahhoz, hogy valaki ilyen helyzetbe kerüljön, nagyon sok tényező együttállása kell. Ez a helyzet nem csak új előáll, hanem fokozatosan kialakul.

Eleve miért lesz egy 16 éves lánynak olyan komplexusa, hogy egy (valószínűleg) apja korú férfival kezdjen? Milyen kapcsolata lehet az anyjával, ha nem tekinti tabunak a párját (meg egyáltalán bárki párját)? Milyen kapcsolat lehet az élettársak között, ahol a férfi a nő orra előtt képes csalni a párját? Mennyire lehet érzelmileg érett az a férfi, aki felnőttként potenciális párnak tekint egy "kislányt", akivel ráadásul egy háztartásban él?


Szóval ha valaha ilyen helyzetbe kerülnék, akkor először is nagyon sürgősen önvizsgálatot tartanék, hogy hogyan juthattam el idáig és hogy nem vettem észre a problémákat időben... De az tuti, hogy pasi lapát, a lányom meg azonnal vinném szakemberhez, mert úgy érezném, hogy ez a helyzet már túlnőtt azon, hogy házilagosan kezelni lehessen (ha tudnám kezelni, akkor nem jutottunk volna idáig).

2017. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én elgondolkodnék azon, hogy pedomaci e a csávó.... lehet, hogy a csaj 16, és nem büntetendő a dolog, ha a pasi mondjuk 50 körül van akkor...
2017. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!