Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már olyan veletek, hogy a pasitok kikészített, és elgondolkoztatok a megcsaláson?

Figyelt kérdés

Vagy férfi kollégák, nálatok?


Olykor eljutok arra a szintre a folytonos csesztetés, és kommunikáció hiány miatt hogy már inkább hagyom az egészet. Mi van ha a kommunikáció nem oldd meg semmit..?


28/F



2018. márc. 19. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Akkor véget kell vetni a kapcsolatnak és nem félre d..gni.


Szakításon gondolkodtam, de nem lett belőle semmi.

2018. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes felvetés, de nem. Volt, hogy exem az őrületbe kergetett, durva vitáink voltak, szex sem volt, de nálam ez inkább azt eredményezte, hogy minél előbb váljak meg tőle, hisz a megoldásra egyikünk sem hajlott már, értelmetlen kapcsolat volt.


Azért nem meg csalás, mert az nem oldotta volna meg a problémámat, nem a szex hiány volt a bajom, hanem hogy egy olyan ember az életem része, aki megkeseríti azt. Ha megcsalom, maximum lett volna egy jó estém, de a nappaljaim, és éjszakáim ugyanolyan szörnyűek maradtak volna.


Én szakítottam vele és utána kerestem mást búfelejtésnek. Így nem kellett exemet nappal elviselni, és lelkiismeret furdallás nélkül lehettem mással.

2018. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem félrekefélésen gondolkodtam,hanem elküldtem az anyjába.Nincs idegzetem olyan emberhez,aki semmibe néz.Aztán ugye elmebeteg vagyok,akinek kirohanásai vannak...jah,mert ő meg egy f...sz.Ennyi.
2018. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem (bár férfi vagyok). És mélységesen lenézek mindenkit, aki a megcsalásban keresi a megoldást.

Hiányos a kommunikáció? Nem megcsalni kell, hanem többet kommunikálni, Ha ez nem megy, akkor meg kell tanulni előbb egyáltalán egymással kommunikálni, és utána többet csinálni.

Folyamatos a csesztetés? Nem megcsalni kell, hanem szépen megoldani azokat a problémákat, amik a hétköznapok során csesztetésben nyilvánulnak meg.


>Mi van ha a kommunikáció nem oldd meg semmit..?


A kommunikáció önmagában nem old meg semmit. A kommunikáció a problémamegoldás egyik >eszköze<. A kérdés az, hogy a kommunikáció milyen eredményre vezet, milyen változtatásokat hoztok a problémáitok megoldásának érdekében.

Ráadásul nagyon könnyű rosszul kommunikálni. Ez egy iteratív folyamat, magáról a kommunikációról is beszélni kell, alakítani, fejleszteni, javítatni.

2018. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ki kell lépni ha már nem működik, és nem gerinctelen módon félremenni!
2018. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de szakítottam vele x idő után.
2018. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az állandó féltékenykedéssel és azzal, hogy be akart zárni. Eszembe se jutott volna megcsalni előtte, később se tettem meg, pedig lett volna rá alkalom, hanem dobtam inkább.
2018. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan volt, bár elég rövidke kapcsolatban, hogy nem voltam belé szerelmes, és tudtam is hogy ezen semmi kommunikáció nem segít mert egyszerűen nem illünk össze, viszont más tetszett. Szakítottam vele, és utána volt bármi a másikkal.
2018. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
párom sajnos megcsalt 2x is, igaz érzelmileg, de akkor se volt fer dolog velem szemben. neki ez tök "normális" dolog volt.
2018. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen igen a korábbi kapcsolataimban, de a szakitáson gondolkodtam el (az is kett vegül) nem a megcsaláson. A megcsalás nem old meg semmit. Ha sok a vita, nem működik a kommunikáció, nem tudjátok megbeszélni a dolgokat, és rendbe tenni a kapcsolatot, akkor nem kell erőltetni. Semmi ertelme sínylődni egy rossz kapcsolatban, és közben félre járni.
2018. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!