Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt maradnátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok a párotokkal, ha olyat hallanátok vissza a haverjaitól rólatok, "Nem a világ legjobb nője, de azért a célnak megfelel! "?

Figyelt kérdés
Egy összejövetelen ilyen mondat fogalmazódott meg benne, és nem félt kiengedni a száján a jóbarátainak. Ez eléggé ledegradáló vélemény a külsőtöket és a személyiségeteket illetően.
2018. márc. 24. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul esne. Nem tudom, mit tennék. Talán az egyéb körülményektől is függ.
2018. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

kideríteném, hogy igaz-e.


nekem is volt ilyen, amit hallottam.


úgy kérdeztem rá, hogy ott volt a barátom és az is, aki mondta. nem volt igaz. téma lezárva. együtt vagyunk.

2018. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Még a legrondább pasik is képesek így beszélni a haverok előtt a nőkről. Gondolom nem egy Adonisz a csávó, az ilyenek inkább örüljenek, hogy akad valaki, nemhogy még nekiálljanak kritizálni is. Kiraknám, mint macskát szarni.
2018. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Tuti nem.


22/N

2018. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
7%

"Nem a világ legjobb nője, de azért a célnak megfelel! "?


Ne legyünk már ilyen gyerekesek. Ez szerintem csak külsőre vonatkozik, személyiségre nem. Ráadásul aki "a világ legjobb nője" külsőre, az korántsem biztos, hogy megfelel a célra. Persze kérdés, mi a cél. De ezt vele kell megbeszélned...

2018. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék vele. (És nem azért, mert a világ legjobb nőjének tartom magam.)
2018. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálad ez kérdés,akkor nem is csoda hogy kihasználhat.
2018. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Te meg mondd a barátnőidnek, hogy nem a legnagyobb farka, de azért a célnak megfelel. Gondolom ezzel a kijelentéssrl se lenne baja.
2018. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
#8: a legtöbb nő nagyon szenvedne a világ legnagyobb farkától...
2018. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Ez nagyon sértő,még ha igaz is..

Tartsa meg magának a véleményét.

2018. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!