Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt maradnátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok a párotokkal, ha olyat hallanátok vissza a haverjaitól rólatok, "Nem a világ legjobb nője, de azért a célnak megfelel! "?

Figyelt kérdés
Egy összejövetelen ilyen mondat fogalmazódott meg benne, és nem félt kiengedni a száján a jóbarátainak. Ez eléggé ledegradáló vélemény a külsőtöket és a személyiségeteket illetően.
2018. márc. 24. 16:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Én se maradnék vele, akár komolyan mondta, akár nem.. szerintem a világ legordenárébb nője is elvárhatja attól a férfitól akivel együtt vannak hogy a barátai előtt és mindenki előtt ő legyen a legjobb, legszebb, legtökéletesebb, akkor is ha amúgy ismeri a hibáit. Ez alap egy kapcsolatban.


Érdeklődd meg h mondta-e tényleg, lehet h csak pletyka. De ha igen, akkor dobd ki, hü.lye f@.sz...és sz@.r ember, akkor ha olyan nagy a po.fája akkor keresse meg a világ legjobb nőjét, remélem h levegőnek nézi majd.

2018. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


- kibeszél másoknak

- bunkó

2018. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
Erdekes. Itt mindenki azt mondja hogy nem maradna vele, de csak a szatok nagy, mert az a nagyhelyzet hogy meg ha le is kvaz titeket a parotok akkor is vele maradtok. Szajhuszarok vagytok, hangemberek.
2018. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy a legmegfelelőbb pár, aki a barátai előtt így beszél rólad. Akkor sem, ha csak a barátainál akart bevágódni. Szerintem megérdemled a tiszteletet te is.
2018. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Először is meggyőződnék róla, hogy igaz-e. Ha igen, akkor búcsút mondanék, mert ha ennyire nem tisztel, akkor hogy hihetném el, hogy szeret. Ha szeretek valakit, az az alap, hogy így nem beszélek róla. Ha meg csak a haverjainak akar imponálni, akkor d.gja őket.
2018. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon gàz ha igaz. Ovodàs szint, hogy a haverok előtt degradàlom azt akit szeretek. Ezzel nem csupán téged jàrat le, hanem sajàt magát is, hogy ekkora lúzer. Kivàgnàd nem kérdés ha kiderülne, hogy igaz. De tényleg jàrj utàna mert nekem is volt olyan aki tömte a fejem, utàna amikor a pasim ràkérdezett szemtől szembe csak hebegett habogott..
2018. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

dehogy maradnék, nekem van olyanom, hogy önbecsülés, önérzet, tartás, emberi, női méltóság, büszkeség.


a faszid belegázolt az összes ilyenbe.


használ és kihasznél téged, ló nincs, jó a szamár is alapon.


maradj vele, ha ez neked belefér.


csak azzal lehet így elbánni, aki hagyja.

2018. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyet kimondana a párom a saját száján, akkor elküldeném a bánatba. Minimális tiszteletet azért adjunk már egymásnak és ne csak a négy fal között, hanem a baráti társaságainkban, a családban is. Szánalmasnak tartanám...
2018. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!