Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolatban lévő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő lányok, nők, szoktatok arról fantáziálni, mi lenne ha elhagynátok a párotokat egy másik férfiért?

Figyelt kérdés
Persze konkrét pasasra gondolok aki megtetszett nektek.
2018. márc. 29. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki kapcsolatban áll és megtetszik egy másik pasi,bizonyára eljátszik a gondolattal. De nagyrészt meggyőződésem,h gondolati szinten marad. Vagy pár intim együttlét ęs ennyi. Kivételek persze mindig vannak,de ott már hiba lehet a kapcsolatban. Jól működőből nem lépünk ki azért mert megtetszik vki.
2018. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. En amugy se vagyok nézelődös tipus, nekem csak a párom létezik, el nem tudnam kepzelni. Amugy is nagyon eros a kotodes koztunk, ő is pont igy érez.
2018. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Harmonikus boldog párkapcsolatban élek. Eszembe nem jutna ilyen. Szeretem a páromat.


Ott már elég nagy problémák vannak, ha valaki erről fantáziál.

2018. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak ők szoktak. Akinek nincs kapcsolata, előbb arról kell fantáziálnia, hogy van neki, csak utána tud arról, amit kérdezel.

31/f

2018. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, mert szeretem a páromat, vele akarom leélni az életemet is, nem pedig mással.


Rengeteg szeretetet, szerelmet megbecsüllést és gondoskodást kapok tőle, és adok neki, nem kell senki rajta kívül :)


29n

2018. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen!
2018. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan még sosem játszottam el a gondolattal. Komolytalanul persze megfordult a fejemben, de gyorsan elhessegettem.
2018. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eszembe szokott jutni, de mindig arra jutok, hogy mennyire rossz lenne. Komolyabban még nem fordult meg a fejemben ilyesmi.
2018. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!