Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban ha a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban ha a másik fél önző?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. Tali akkor van ha ő akarja, én mindig tűrjek, de ha nem tetszik valami hisztis vagyok. Komolyabb vita is volt ebből. Egy példa. Náluk voltunk, aznap hajnali 3 kor keltem. Egyszer csak el kapta a gépszíj, hogy menjünk el valahova (kocsma, amit tudja h nem szeretek). Szakadt az eső, nagyon fáradt voltam, este 9 volt, rá másfél órára ment a buszom, amivel haza akartam menni. Megkértem, hogy ezt töltsük otthon, utána menjen ha szeretne, de túl fáradt vagyok az ilyesmihez. Erre megkaptam h ne korlátozzam, meg h ne hisztizzek, neki senki ne mondja meg hova menjen.

Több ilyen eset is van.

Mindig csak tűrök. Ha neki rossz kedve van igenis értsem meg. Ha nekem van rosszabb napom, meló helyen húzós nap, akkor ne nyavalyogjak. Én hallgassam meg, de én ne panaszkodjak.

Mai előre megbeszélt találkozót is lemondta, mert neki épp edzeni van kedve. Pedig tudja h így egy hétig nem találkozunk mert én pont úgy dolgozom, hogy váltóban vagyunk.

Itt a szakítás az egyetlen mód?

Ő nárcisztikus?



2018. márc. 23. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megakarod kímélni magad sok veszekedestől, jatszmazastol es felesleges erzelem es ido, penzkidobast?

Akkor igen. Szakits.

2018. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom;hogy ő milyen,de hogy te hülye vagy az biztos.
2018. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbàld megèrteni a pàrodat.

Nem lehet rossz ember,csak legyèl türelmesebb hozzà.

Tegyèl a kedvère,kènyeztesd,szeresd,öleld,csókold,figyeld mínden szavàt ès hidd el kezes bàrànnyà vàlik.


Jobb ha menekülsz! Az ilyen kapcsolat kàrodra vàlik! 👍😉

2018. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rosszabb lesz. Addig menekülj, amíg minél jobban jöhetsz ki a helyzetből - értsd: nem szeretsz bele mégjobban (bár ilyen viselkedés mellett inkább kiábrándulnék), nem köt össze több közös emlék, bármi...
2018. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha önző a másik,az is marad,lányom.A végén még ő fog elküldeni téged,ha nem úgy ugrálsz,ahogy ő fütyül.Én a mostani eszemmel hagynám,hogy ott rohadjon meg a konditeremben.Jó vége úgysem lesz.
2018. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Teljesen igazatok van.
2018. márc. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!