Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem engedi A barátom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi A barátom h 2 órától tovább legyek a barátnőimmel?

Figyelt kérdés
Egy héten 1x vagy 2x vagyok a barátnőimmel. Nem értem miért nem hagyja hogy tovább legyek velük. Már nekem ciki hogy 2 óra mulva már hív h menjek haza. 24N
2018. ápr. 1. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

24 éves nő létedre lehetnél értelmesebb. Ő meg lehetne kevésbé birtokló. Na mindegy, így tökeletesen megérdemlitek egymást. Csak nehogy leüljetek megbeszélni. Az nem menő.

23/N

2018. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy gyökér. Ki akar sajátítani mert egy féltékeny, önbizalomhiányos "férfi". Inkább az a kérdés te miért tűröd ezt el?
2018. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tekint független felnőtt nőnek. Azt képzeli, hogy a rabszolgája vgy, akinek parancsokat osztogathat. AHa ez neked jó, akkor csak így tovább, alázkodj meg és maradj ilyen önállótlan és buta. A helyedben azonnal ultimátumot adnék neki: vagy abbahagyja a dirigálást, vagy olajra léphet.
2018. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Mert gyerek vagy.

Nekem pasi soha nem parancsolt.

Normalis ferfiakkal kell ismerkedni, nem hisztis kolykokkel.


Te ferfikent tudsz tekinteni egy hisztis gyerekre. Lol

2018. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem egy 14 éves kislány vagy, hogy apu megmondja, hogy időben gyere haza.....
2018. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nem hagyja", meg "nem engedi"...Ő a párod, vagy az apád? És te meg pattansz is, ahogy telefonban rádparancsol? Itt nem az a kérdés, ő miért nem engedi, hanem a z, hogy te miért hagyod, hogy irányítson?
2018. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
85%
24N? A nagy phalloszt vagy te NŐ, picilány. Menj barbizni...
2018. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

LOL!


Tuti felnőtt párkapcsolati kérdés?


Vagy a barátod az apukádnak hiszi magát

2018. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert behódolsz neki.
2018. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"KELL", és "nem engedi"? Velem egyszer! játszhatta volna el azt, második alkalom után repülne a fxba.
2018. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!